IMG 8467Ahoj kluci (holky snad prominou), rádi bychom Vás pozvali na prázdninovou akci pro kluky do 26 let pořádanou spolky GaTe & Mimikry, která se bude konat 18. – 22. 8. 2020.

GaTe je organizace, která již několik let pořádá různé zážitkové akce, výlety a události pro mladé gaye, bisexuály a queer kluky. Letos ve spolupráci s Mimikry a novým neotřelým týmem organizátorů nabízí další zážitkový pobyt vyznačující se alternativním způsobem zábavy, pestrým programem, mimořádnou možností poznat nové přátelé v podobném věku a mimo jiné i dočasným únikem ze všedního hektického života do příjemné lokality obklopené přírodou.

Rádi bychom ještě podotkli pár zajímavých i důležitých informací:

  • Za celou dobu se vystřídalo již několik pořadatelských týmů a bude tomu tak i letos!
  • Všech zmíněných událostí se dohromady zúčastnilo už téměř 300 kluků a mnoho z nich se stále vrací.
  • Letošní srpnové prázdninovky se může zúčastnit až 25 kluků, ale rozhodně neotálejte s přihlášením, protože volných míst postupně ubývá!
  • Přihlášení je možné na http://restart.gejt.cz.
  • Prázdninovka je čistě zážitkovou akcí, kde rozhodně NENÍ prostor pro alkohol a jiné omamné látky nebo pro ukojení sexuálních potřeb.
  • Podstatou je naopak poznat nové lidi, zažít zajímavé věci a dozvědět se i něco o sobě samotném.
  • Účastníci budou ubytováni v útulné chatě situované v malebné krajině, a navíc budou mít zajištěno stravování po celou dobu pobytu.

Letošní prázdninovka bude rozhodně stát za to! Moc se Vás těšíme a pokud byste se chtěli dozvědět více informací o akcích tohoto typu, tak mrkněte na webové stránky www.gejt.cz, kde naleznete i fotografie z předchozích akcí, nebo napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo jiný kontakt z přihlašovacího webu.

Doma se ještě nic nového nestalo, tak snad se uvidíme na akci! Zatím.

Organizátoři Kuba, Michal, Martin, Marek, Ondra, Haru a Vítek

restart tymova