pozvanka 20180711 gate na vode VIIBlíží se čas prázdnin, teplých dnů i nocí a jak se stalo již tradicí, i letos se vydáme společně na vodu. Naše sedmá vodácká výprava povede tentokrát do plzeňského kraje. Loni jsme poznali západočeskou Ohři, letos pro změnu zavítáme na Berounku. Po zkušenostech z loňského výletu bude i letos výlet prodloužený, pojedeme celkem na 5 dnů, kapacita akce zůstává na 16 účastnících. V plánu máme okolo 65 km řeky Berounky.

Charakter akce – vícedenní výlet na lodi.

Akce GaTe na vodě se uskuteční od středy 11. července do neděle 15. července. Na tuto akci je potřeba se přihlásit – viz přihlašovací formulář níže.

Kapacita akce je 16 osob. Společně strávíme každý na jedné lodi několik dní, z těchto důvodu je vhodné přihlásit se na akci ve dvojici. Přihlášky jednotlivců jsou také přijímány, ale není možné zaručit, že se najde spolucestující osoba do lodi. Doporučujeme tedy již před přihlášením konzultovat účast s organizátorem akce – viz kontakty níže.

Neváhej a přihlas se co možná nejdříve, abys měl jistotu, že právě pro Tebe budeme mít rezervované místo na lodi.

Harmonogram akce

Sraz se uskuteční ve středu 11. července na tradičním výchozím místě pro aktivity GaTe – na hlavním nádraží v Brně pod hodinami, čas bude upřesněn přihlášeným v mailu, bude to ale určitě v odpoledních hodinách. Poté vyrazíme vlakem ve směru na Prahu a Plzeň. Pokud by někdo necestoval s námi společně z Brna, je možné přistoupit na trase, případně cestovat z Prahy.

Návrat zpět do Brna bude v neděli 15. července, do Brna dorazíme ve večerních hodinách, kde naše akce skončí.

Cena akce

Celková cena akce je: 1.590 Kč – akce je dotována sponzorem, plnohodnotná cena akce je 2.200 Kč.

V ceně za akci je zahrnuto

  • dvoumístná kánoe s pádly
  • plovací vesta se sudem
  • převoz zavazadel z kempu do kempu
  • poplatek za ubytování ve stanu
  • stravování: začínáme snídaní ve čtvrtek a končíme snídaní v neděli

V ceně není zahrnuto:

  • jízdenka na akci a zpět – cena za zpáteční jízdenku z Brna je podle počtu osob asi do 600 Kč
  • stany a spací potřeby
  • pití a drobné občerstvení

Účastníci se mohou registrovat do 20. 6. 2018 vyplněním registračního formuláře. Počet míst na akce je omezen, proto neváhejte a přihlaste se co možná nejdříve. Veškeré instrukce k platbě obdržíte ještě pro jistotu v e-mailu po provedení registrace.


Přihláška

Doplňující informace

Budete-li mít ohledně vodáckého výletu jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se ozvat e-mailem – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na číslo 603 367 762 nebo přímo v události naší skupiny na Facebooku.

Pravidla akce

Na akci se vztahují pravidla GaTe. Akce je otevřena klukům na kluky do 26 let včetně.

Tedy vodáci AHOJ! Těšíme se na vás.

Za organizační tým

Marek | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | tel. 603 367 762

 tym marek 3 150