pozvanka-20150710-gate-na-vode-IVRok se s rokem sešel a nastal čas se opět vydat – tentokráte již po čtvrté – na vodácký výlet s GaTe. Loni jsme si parádně užili jihočeskou Vltavu, a proto jsme se rozhodli vyrazit na tuto vodácky oblíbenou řeku znovu. Náš vodácký výlet bude trvat 3 dny, je připraven pro 20 účastníků a společně sjedeme přes 50 kilometrů. ! AKCE JE OBSAZENA !

Letošní voda se uskuteční od 10. do 12. července 2015. Na tuto akci je potřeba se přihlásit.

Kapacita akce je 20 osob, proto neváhej a přihlas se co možná nejdříve, abys měl jistotu, že právě pro Tebe budeme mít rezervované místo na lodi.

Harmonogram akce

Sraz se uskuteční v pátek 10. července na tradičním výchozím místě pro aktivity GaTe – na hlavním nádraží v Brně pod hodinami v 8:50. Poté vyrazíme vlakem ve směru Rybník a Vyšší Brod klášter. Pokud by někdo necestoval s námi společně z Brna, je možné přistoupit na trase, případně cestovat z Prahy.

Návrat zpět do Brna bude v neděli 12. července, do Brna dorazíme v 20:35. Kde naše akce skončí.

Cena akce

Celková cena akce je: 790 Kč – akce je dotována sponzorem, plnohodnotná cena akce je 1300 Kč.

V ceně za akci je zahrnuto

  • dvoumístná kánoe s pádly
  • plovací vesta se sudem
  • převoz zavazadel
  • ubytování v chatkách nebo objektu
  • stravování: páteční večeře, sobotní snídaně, oběd a večeře a nedělní snídaně a oběd

V ceně není zahrnuto:

  • jízdenka na akci a zpět – cena za zpáteční jízdenku z Brna je podle počtu osob asi do 500 Kč

Účastníci se mohou registrovat do 20. 6. 2015 vyplněním následujícího formuláře. Počet míst na akce je omezen, proto neváhejte a přihlaste se co možná nejdříve. Veškeré instrukce k platbě obdržíte ještě pro jistotu v e-mailu po provedení registrace.

Doplňující informace

Budete-li mít ohledně vodáckého výletu jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se ozvat e-mailem – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na číslo 603 367 762 nebo přímo v události naší skupiny na Facebooku.

Pravidla akce

Na akci se vztahují pravidla GaTe. Akce je otevřena klukům na kluky do 26 let včetně.

Tedy vodáci AHOJ! Těšíme se na vás.

Za organizační tým

Marek | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | tel. 603 367 762

tym-marek 2 50