pozvanka-20141206-vanocni-akce-gateVánoce nám pomalu ťukají na dveře, obchody se zaplňují vánočním zbožím a GaTe připravil i letos vánoční akce pro kluky na kluky. Vánoční atmosféra se nás rozhodně dotýká. Všichni pečou cukroví, hledají dárky a potkávají se s lidmi, které dlouho neviděli. To bude i cílem našeho vánočního setkání. Chceme podpořit vánoční atmosféru a chceme se s Tebou potkat.

Co bude náplní akce? Projdeme se po vánočních trzích, zahrajeme si vánoční hru, nakoupíme dárek, zazpíváme koledu, ozdobíme stromeček, zbaštíme vánoční večeři, předáme si dárky a spoustu dalšího. Nebude chybět nic vánočního. Takže pokud máte rádi Vánoce, určitě si je užijete ještě v předtermínu.

Akce se uskuteční v sobotu 6. prosince a začíná od 10.00 na našem tradičním srazovém místě - hlavním brněnském nádraží pod hodinami mezi šalinami. Končit budeme večer. Rádi uvítáme i mimobrněnské a věříme, že si mezi kamarády najdou dobrou duši, která jim poskytne nocleh.

Abychom věděli na koho se těšit a mohli případně poslat další informace, prosíme o přihlášení na adrese: http://goo.gl/forms/j4Cng3twhJ

Na akci bude potřeba i speciální výbava. Takže prosíme, nachystej si:

  • jednu vánoční ozdobu
  • poštovní adresu někoho, koho budeš chtít vánočně potěšit
  • drobný peníz (50 Kč) na vánočního Ježíška v tvém podání
  • oblečení takové, aby nebyla zima ani za předvánočního počasí
  • případná svačina, ať neumíráš vánočním hladem

Samotná akce bude stát 50 korun, abychom částečně pokryli náklady na prostor, jídlo a další potřebný materiál.

Cítíš to kouzlo Vánoc? Tak se přihlas a budeme se na Tebe těšit.

Za tým GaTe se těší Vašek.

tym vasek 150 n