pozvanka 20150306-queeball-1Na první březnový pátek roku 2015 připravil STUD Brno již třetí ročník plesu pro LGBT komunitu. Akce, která se už stala v Brně tradicí a oživuje místní společenskou a kulturní queer scénu, umožňuje všem návštěvníkům užít si plesový večer se svým partnerem bez ostychu a předsudků.

Pořadatelé vybrali pro třetí brněnský Queer Ball podtitul „The Past and the Future", stejně jako v předchozích letech tedy můžeme očekávat outfity plné kontrastů. Tentokráte se mohou stylizovat do doby minulé nebo budoucí.

„Věříme, že to návštěvníky plesu zaujme a my opět uvidíme různorodou směsici protikladů, které se ovšem potkávají v přátelském prostředí," říká Marek Christ z organizačního týmu.

pozvanka 20150306-queeball-2

Třetí ples pro všechny lesby, gaye, bisexuály, transsexuály, jejich přátele a všechny, kdo jsou queer, přivítá v pátek 6. března 2014 od 19:00 Kulturní centrum Babylon, Kounicova 20. Návštěvníkům bude k dispozici největší taneční parket v Brně, jeho přilehlé prostory umožní všem návštěvníkům užít si večer, ať už ho stráví na tanečním parketu nebo ve společnosti přátel u stolu.

Předprodej vstupenek bude spuštěn 15. listopadu od 20:00 na webových stránkách www.queerball.cz. Návštěvníci mají tradičně možnost vybírat z míst k sezení v hlavním sále, přísálí nebo využít možnosti soukromého prostředí s přáteli v lóži nebo klidnější části centra – v prvním patře. Samozřejmostí jsou vstupenky k stání, které jsou populární hlavně mezi mladšími návštěvníky. Ceny vstupenek začínají stejně jako loni na 200 Kč.

„Stejně jako v minulých letech nabídneme ta nejlepší místa v sále návštěvníkům, kteří chtějí akci podpořit částkou 500 Kč. Součástí ceny bude láhev kvalitního vína," doplňuje Marek Christ.

pozvanka 20150306-queeball-3

Queer Ball 2015 naváže na své dva předchozí ročníky, jež navštívilo dohromady bezmála 1000 návštěvníků a bude koncipován v podobném duchu. Po Ester Kočičkové a Anife Vyskočilové se hosté Queer Ballu možná dočkají i mužského moderátora. Organizátoři zatím jeho jméno tají, nicméně slibují jeho jméno brzy zveřejnit.

K hudbě a tanci poctivou muziku podpořenou kvalitními vokály tentokráte zahrají Kanci. Kapela Kanci paní Nadlesní, jehož základ repertoáru tvoří skladby zahraničních popových a rockových legend a hity ze současnosti doplněné tím nejlepším materiálem od tuzemských a slovenských autorů, bude provázet návštěvníky po celý večer.

Pro návštěvníky bude připraven pestrý doprovodný program, jehož součástí bude soutěž o ceny, lasershow. Až do ranních hodin pak zahraje těm nejnáruživějším tanečníkům DJ.

„Těšíme se opět na všechny návštěvníky, kteří si najdou cestu na třetí Queer Ball a pěvně věříme, že akce bude stejně pohodová a úspěšná jako ty předchozí," dodává na závěr Marek Christ.

O zábavu a zážitky tedy jistě nouze nebude. Rezervujte si svoje lístky již dnes a vyrazte 6. března 2015 se svým partnerem, partnerkou nebo kamarády za zábavou.