pozvanka-20140725-gate-na-vodeAKCE JE OBSAZENA!

Po roční přestávce se s GaTe vydáme na oblíbený vodácký výlet. Již třetí vodácký víkend GaTe bude tentokrát mířit na Vltavu – na řeku, kterou ročně sjíždí asi nejvíce lidí a je mezi vodáky velmi oblíbená. Během tří dnů ujedeme společně 51 km, navštívíme mimo jiné Český Krumlov a zažijeme společně mnoho legrace.

Akce se uskuteční v termínu od 25. do 27. července 2014. Na tuto akci je potřeba se přihlásit - viz přihlašovací formulář níže.

Aktualizace 5. 7. 2014: Kapacita akce byla stanovena na 20 osob. Nyní je již přihlášeno 19 osob, akce je tedy skporo naplněna. Může se ovšem stát, že někdo z přihlášených nezplatí nebo si svou účast ještě rozmyslí. Pokud s námi na vodu chceš jet, vyplň přihlášku a my Tě budeme obratem kontaktovat, jak to vypadá s obsazeností.

Harmonogram akce

Sraz je naplánován na pátek 25. července na tradičním výchozím místě pro aktivity GaTe – na hlavním nádraží v Brně pod hodinami v 8:30 a pojedeme vlakem ve směru Rybník a Vyšší Brod klášter. Pokud by chtěl někdo přistoupit na trase, nebo případně cestovat z Prahy, je samozřejmě, po předchozí domluvě, možná i tato varianta.

Zpátky do Brna se budeme vracet v neděli 27. července, do Brna dorazíme v 20:40. Kde naše akce skončí.

Cena akce

Celková cena akce je: 790 Kč – akce je dotována sponzorem, plnohodnotná cena akce je 1300 Kč.

V ceně za akci je zahrnuto

  • dvoumístná kánoe s pádly
  • plovací vesta se sudem
  • ubytování v chatkách nebo objektu
  • stravování: páteční večeře, sobotní snídaně, oběd a večeře a nedělní snídaně a oběd

V cenění není zahrnuto:

  • jízdenka na akci a zpět – cena za zpáteční jízdenku z Brna je podle počtu osob asi do 500 Kč

Účastníci se mohou registrovat do 14. 7. 2014 vyplněním následujícího formuláře. Počet míst na akce je omezen, proto neváhejte a přihlaste se co možná nejdříve. Veškeré instrukce k platbě obdržíte ještě pro jistotu v e-mailu po provedení registrace.

Přihláška

{chronoforms}voda2014{/chronoforms}

Doplňující informace

Budete-li mít ohledně vodáckého výletu jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se ozvat e-mailem – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na číslo 603 367 762 nebo přímo v události naší skupiny na Facebooku.

Pravidla akce

Na akci se vztahují pravidla GaTe. Akce je otevřena klukům na kluky do 26 let včetně.

Tedy vodáci AHOJ! Těšíme se na vás.

Za organizační tým

Marek | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | tel. 603 367 762

tym-marek 2 50