pozvanka-20140228-queerballNa únor 2014 pro vás občanské sdružení STUD Brno a GaTe připravilo druhý ročník plesu pro LGBT komunitu. Akci, která oživuje brněnskou společenskou a kulturní queer scénu a umožní vám užít si večer se svým partnerem či partnerkou bez ostychu a tak říkajíc mezi svými.

Druhý Queer Ball, tentokráte s podtitulem „Heaven and Hell", se uskuteční v pátek 28. února 2014. Neformální ples pro všechny lesby, gaye, bisexuály, transsexuály, jejich přátele a všechny, kdo jsou queer, začíná od 19:00 v Kulturním centru Babylon, Kounicova 20. Velký sál a jeho přilehlé prostory umožní všem návštěvníkům užít si večer, ať už ho stráví na tanečním parketu nebo ve společnosti přátel u stolu.

13. listopadu došlo ke spuštění webových stránek a od stejného data si můžete koupit vstupenky. Na výběr jsou lístky na sezení a k stání a cena začíná u 200 Kč. Kapacita sálu je samozřejmě omezená, takže doporučujeme neváhat a rezervovat si svůj lístek co nejdříve, jelikož první ročník se velmi povedl a poptávka po akci tohoto typu v Brně není malá. Ostatně posuďte sami a projděte si fotky z minulého ročníku, které se nachází v galerii na našich webových stránkách www.queerball.cz.

pozvanka-20140228-queerball

Queer Ball 2014 bude koncipován v podobném duchu jako první ročník. Loňské návštěvníky provedla večerem oblíbená moderátorka Ester Kočičková, letos se o výběru moderátora ještě diskutuje, ale dočkáme se neméně populární osobnosti. K poslechu a k tanci během večera zahraje výběr hudebních stylů od pop rocku přes latinskoamerické rytmy, funk, soul až po taneční a jazzové standardy živě v bohatém nástrojovém obsazení kapela Na šikmé ploše. V pestrém doprovodném programu nebude chybět soutěž o ceny, laser show a mnoho dalšího.

Nic dalšího už snad ani nepotřeba dodávat. O zábavu a zážitky jistě nouze nebude, takže si rezervujte lístky a 28. února 2014 přijďte. Těšíme se na vás!

Tým QB2014