pozvanka-20131024-laser-gameV říjnu se opět společně vydáme do skvělé Laser Game v Brně. Navštívíme novou Tron Laser Arénu, která je stylovou, moderní hi-tech arénou, kterou najdete v Brně, pár minut od centra.

Aréna nabízí výjimečné prostředí pro hru známou jako „lasertag" nebo „Laser Game". My budeme hrát v týmu a podle toho, kolik nás bude, si zahrajeme jednu, dvě nebo i tři hry. Cílem hry Laser Game je postřílet ostatní hráče v aréně ve stanoveném čase 15 minut.

Kromě arény se spoustou překážek, taktických zákoutí a zkratek v této aréně najdete laserové brány, které řídí automatizovaná technika. Aréna sleduje pozici všech hráčů a dle jejich pohybu a pořadí různě upravuje taktické mechanismy. Aréna je ovlivňována pořadím hráčů – přizpůsobuje se těm nejlepším, kterým uvolňuje cestu a naopak jejich protivníkům cestu uzavírá.

Překážky v Laser Game aréně jsou navržené pro dokonalý požitek ze hry. Každá cesta, každá překážka má svůj účel. Překážky v aréně reagují na pohyb osob, jejich hru a postup ve hře.

pozvanka-20130501-laser-game-2

K dispozici je několik promyšlených herních módů a prostředí. Díky neustálému sledování pozic a pořadí hráčů v aréně má každý hráč okamžitou zpětnou reakci na svůj styl boje. Double Kill, Ultra Kill a Monster Kill jsou zde! Speciální tlustostěnná dielektrická holografická zrcadla zobrazují různé části arény a je možno skrze ně zasáhnout protivníky. Kempování dostalo na frak, žádný roh už není bezpečný.

Tak co, říkáte si, že byste chtěli vyrazit do této herny a vyzkoušet si tuto moderní hru? Neváhejte a přidejte se!

Akce se uskuteční ve čtvrtek 24. října 2013 od 19:00 do 20:30. Pozor! Sraz před akcí bude v 18:45 na zastávce Jugoslávská.

Na tuto akci je potřeba se přihlásit. Bez přihlášení není možné se aktivity zúčastnit!!!

Pro tuto akci platí pravidla akcí GaTe. Akce se koná v rámci projektu GaTy - tj. zúčastnit se ji mohou kluci do 26 let včetně.

Více informací o aréně si zatím můžete najít na Laser Game Brno – Tron Laser Aréna.

Na setkání se s vámi těší Marek

tym-marek 50