pozvanka-20130826-prazdninovka2013Jak se již stalo v posledních letech tradicí, připravil GaTe pro všechny kluky na kluky na konec prázdnin letní prázdninovku. Co by to bylo za léto, kdybychom se společně nevydali za zážitky a dobrodružstvím, spojené s poznáním nových kamarádů a nového prostředí? Zveme kluky do 26 let na týden do jižních Čech!

Letní prázdniny se opakují každý rok. Všichni to jistě dobře znáte – v červnu skončí škola, zkouškové, všechny školní povinnosti a nastane pro mnohé z nás doba volna, lenošení a odpočívání. Abyste se ovšem v této době nenudili, prázdniny pro vás byly o mnoho zajímavější a vy měli nové zážitky, připravili jsme i letos letní prázdninovku GaTe.

01advertising-64

Stejně jako v minulých letech se i tentokrát vydáme na jednu prima chatu, nacházející se v krásném prostředí jižních Čech. V současné době nemůžeme prozradit, kde se chata nachází, ale pokud se přihlásíš, dáme ti včas vědět, kam dorazit. Můžeš se těšit na rybníky, louky, malebné lesy a mnoho dalšího.

02compass-64

Co máme letos připraveno? Spousty netradičních her, které nám zpříjemní náš týdenní pobyt. Slovo nuda u nás nepřichází v úvahu, a proto nepočítej s tím, že bys celý týden seděl a nic nedělal. Program bude pohodový a pestrý od začátku do konce.

03outline star-64

Pakliže Ti je tedy 26 a méně let, můžeš se přidat k naší skupině 28 účastníků (místa budou rezervována pouze těm, kteří včas zaplatí účastnický poplatek) a vyrazit do přírody spolu s ostatními od pondělka 26. srpna do neděle 1. září 2013.

04dice-64

Abys s námi mohl jet, musíš vyplnit přihlášku, kterou najdeš na webu prázdninovka.gejt.cz a zaplatit účastnický poplatek. Cena akce je 1.790 Kč.

05coniferous tree-64

Po zaplacení už nezbývá, než se těšit na začátek dobrodružství. Nesmíš také opomenout, vzít si s sebou dostatečné vybavení, jehož seznam ti brzy zašleme.

09stopwatch-64

Toto je pro začátek asi vše podstatné, co jsme Ti chtěli sdělit. Více informací se dozvíš postupně včas před konáním prázdninové akci.

08planner-64

Těšíme se na společný pohodový týden strávený v báječném prostředí.

06conference call-64

Tým instruktorů GaTe.

tym-marek_50tym-david_50tym-michal_50tym-olda_50tym-vasek_50tym-matej 50tym-mirek-j 50