pozvanka-20130409-nastope-2"Všude bylo ticho. Téměř bylo slyšet, jak se tma dotýká trávy. Hvězdy nebylo vidět a mlha se plazila po zemi a pohltila vše, co nebylo dost rychlé, aby se ukrylo. Ticho přerušily kroky. Tlumené klapání podpatků na rozpadající se stezku. Klap, klap. Střední uličkou se mezi hroby blížila postava. Ne mužská, ne ženská. Jakoby se dohodla s tmou. Neukázala nic, co ukázat nechtěla. Dokonale splývající. Pohyby její hlavy naznačovaly, že něco hledá. Po pár metrech kroky ustaly.

Noční přízrak zaujala mohutná hrobka z černého mramoru. Brečící anděl vytesán do ebenových dveří nabyl ještě smutnější výraz. Temný plášť se zvlnil a odhalil ruku. Když se měsíc vymanil ze zajetí oblaků, tma byla protnutá odrazem. Ruka hladila nůž. Starověké dřevo se nehlučně hnulo a postava zmizela v hrobce. Náhrobky opět zahalilo ticho. Nemělo se ale zdržet dlouho. Nepřešlo ani pár vteřin a mlha byla rozervaná výkřikem. Stromy se zachvěly a vítr křik odnesl do dálky. Dveře se zavřely se stejnou tichostí, jako byly otevřeny. Klap, klap. Přízrak opět splynul s tmou. Něco ale skrýt nedokázal. Ruku miznoucí pod pláštěm…."

"….policie proto uvítá každou pomoc. Jedná se o obzvlášť brutální čin a oběť může být v ohrožení života. V případě jakýchkoliv informací kontaktujte policii. Pro všechny dobrovolné detektivy je vyhlášeno pátrání, které započne 9. května 2013. Pokud Vám není osud oběti lhostejný, přijeďte pomoc."

pozvanka-20130409-nastope

Zbožňujete husí kůži? Lákají Vás situace plné neznáma, tajemství, šifer a napětí. Jste nadšení fanoušci detektivek? Rádi řešíte hádanky a odhalujete tajemství? Jestli ano, jste na správné adrese. Pro všechny vášnivé detektivy jsme připravili čtyřdenní cestu plnou napětí, pátrání a hledání neznáma. Nebude to jednoduché ale, pokud spojíme naše sily, určitě najdeme to, co hledáme a odhalíme vše, co je před námi skryto.

Veškeré další informace jsou dostupné na nastope.gejt.cz přihlášení dostanou další podrobnější informace.

Srdečně se na Tebe těší tým instuktorů GaTe.

tym-marek_50tym-david_50tym-michal_50tym-olda_50tym-vasek_50tym-mirek-j_50tym-matej_50