pozvanka-20120827-v-risi-divuKdesi na kraji jižních Čech se nachází místo plné prapodivných věcí, událostí a skutků. Je to místo, kde začíná říše plná divů! Tato říše nám všem byla dlouho skryta a my o ní věděli jenom útržkovité, často velmi zmatené a neúplné informace. Jisté indicie o ní jsme měli z dostupných tištěných zdrojů, které nám na Zemi zanechal již před více než sto lety jistý Angličan L. C.

Dlouho jsme pátrali, než jsme objevili, kde vlastně ona říše začíná a kudy do ní můžeme vstoupit. Letos v dubnu se nám to ovšem povedlo a od té doby víme, kde říše začíná a že se tam dějí úplně jiné věci, než na které jsme my běžní smrtelníci zvyklí…

Víme toho stále málo na to, abychom mohli říct, jak to tam skutečně funguje a co, že se tam vlastně děje. Jaké tam platí zákony a co všechno musí obyvatel této říše splňovat, aby v ní mohl bez úhony žít a bezpečně přežívat. Ano, jsou v ní údajně také nástrahy, které jsou prý nečekané tak, jako možnost v sobě objevit nějakou novou, dosud nepoznanou schopnost nebo vlastnost. Bezesporu je to místo, které se nesmí nechat jenom tak, bez povšimnutí a bez návštěvy. Obzvláště ten, kdo chce poznat své vlastní možnosti a schopnosti, by měl zpozornět!

Připravili jsme pro všechny zvídavé a odvážné dobrodruhy týdenní cestu do této říše divů. Nebude to žádná všední, obyčejná cesta, kterou zažíváte každý den. Bude potřeba, aby každý z účastníků vložil část sebe k tomu, abychom společně mohli poznat tuto dosud nepoznanou říši divů.

Pakliže Ti je 26 a méně let, můžeš se přidat k naší skupině 28 účastníků (místa budou rezervována pouze těm, kteří včas zaplatí účastnický poplatek) a poznat spolu s ostatními od pondělka 27. srpna do neděle 2. září již zmíněnou říši divů.

Abys s námi mohl jet, budeš potřebovat vyplnit přihlášku, kterou najdeš na webu risedivu.gejt.cz a zaplatit účastnický poplatek. Cena akce je 1.790 Kč, pokud se přihlásíš a odešleš platbu do půlnoci 27. 7., tak Ti nabízíme zvýhodněnou cenu 1.590 Kč.

Po zaplacení už nezbývá, než se těšit na začátek dobrodružství. Nesmíš také opomenout, vzít si s sebou dostatečné vybavení, jehož seznam se již brzy dozvíš.

Toto je pro začátek asi všechno podstatné, co jsme Ti chtěli sdělit. Více toho ani my samotní nevíme. Snad jenom pro jistotu jsme shrnuli všechny podstatné informace ještě na jedné stránce webu risedivu.gejt.cz. Vše ostatní se dozvíš postupně včas před konáním naší prázdninové akce.

Těšíme se na báječný, netradiční týden plný divů a poznávání!

Tým instruktorů GaTe.

tym-marek_50tym-david_50tym-michal_50tym-olda_50tym-vasek_50tym-lukas_50