pozvanka-20120405-klika-osuduSvětem zmítá ekonomická krize a velká nezaměstnanost. Skupina GaTe se rozhodla vážnou situaci vyřešit a společně s Ouřadem práce pro Vás připravili několik rekvalifikačních kurzů, se kterými pro Vás bude snadné nalézt si práci.

V nabídce kurzů najdete například zametače, popeláře, kopáče jam či speciální kurz pořádaný ve spolupráci s firmou Klika od sudu a.s. Jsme si jistý, že Vás některý z kurzů zaujme a naleznete díky němu své uplatnění.

Výcvik vybraných kurzů bude probíhat od čtvrtka 5. do neděle 8. 4. na zatím nespecifikovaném místě v srdci Vysočiny. Kapacita kurzu je maximálně 25 členů a vzhledem ke zvyšující se nezaměstnanosti bude o kurz velký zájem. Z toho důvodu doporučujeme přihlásit se co nejdříve, dokud jsou ještě volná místa.

  • Více o jednotlivých kurzech a možnosti přihlášení naleznete na stránkách klika.gejt.cz.

  • Na výcvik se vztahují upravená pravidla skupiny GaTe a mohou se jí zúčastnit kluci do 26 let (včetně).

  • Cena na jednoho účastníka je 999 Kč. Pro účastníky do 20 let (včetně) máme k dispozici dotační fond. Pokud je tedy akce mimo Vaše finanční možnosti, neváhejte a domluvte si s námi dotaci. O dotaci můžete požádat e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či v poznámce u přihlášky.

  • Cena zahrnuje jídlo, ubytování a náklady na program. Práce instruktorů není nijak honorovaná, cena nezahrnuje dopravu na místo konání akce.

Za tým GaTe se na Vás těší

Kuba, Olda, Patrik, Tom a Tom

tym-kuba2_50tym-olda_50tym-patrik_50tym-tomas_50tym-tomaspr_50