pozvanka-20111027-dovolena-v-karibiku-1Poznejte kouzlo Karibiku! Navštivte spolu s námi o jednom z podzimních víkendů nádherné oblasti karibských ostrovů. Udělejte si 4 dny čas a vydejte se na nevšední dovolenou. Takovou, jakou jste ještě určitě nezažili! Naše cestovní kancelář připravila speciální zájezd šitý přímo na míru všem odvážným mladým lidem ve věku do 26 let, toužícím vyrazit za dobrodružstvím a poznáním.

Na čem poplujeme?

K dispozici je pro nás připraveno luxusní plavidlo. Jedná se o loď Marry Celeste s kapacitou 25 pasažérů. Klientům jsou k dispozici komfortní 4 až 6 lůžkové kabiny s přímým vstupem a s dostatkem světla a ventilace. Kajutám nechybí vlastní toaleta s umyvadlem a sprchou (teplá voda je samozřejmostí). Ke komfortu jistě přispějí i zásuvky s napětím 220V po celou dobu plavby bez omezení.

Kdy a odkud poplujeme?

Sezóna v Karibiku začíná přibližně na konci října. Na naši cestu se tedy vydáme ve čtvrtek 27. října 2011 v dopoledních hodinách, což je ideální termín přesně pro to, abychom do Karibiku dorazili včas a užili si ho v celé své kráse. Vyrazíme z různých míst naší republiky. Hlavní svozová místa se budou nacházet v Brně a Praze, kde budou čekat na všechny účastníky delegáti naší cestovní kanceláře. Naše cesta povede po trase Praha/Brno – Azorské ostrovy – Bermudy – Florida.

Na jak dlouho?

Rádi bychom nabídli našim klientům co možná nejdelší pobyt. Vzhledem k tomu, že časové možnosti naší cestovní kanceláře jsou omezené a lodě na dlouho dopředu obsazené, nebylo v našich silách zajistit tuto loď na více než několik dní. Na naši plavbu se vydáme na celé 4 podzimní dny. Z naší plavby se vrátíme zpátky do naší domoviny v neděli 30. října ve večerních hodinách.

Jaké počasí můžeme očekávat?

Počasí v Karibiku v tomto období bývá klidné s velkým podílem slunečního svitu. Teploty vzduchu dosahují rozpětí cca 26 – 31° C. Teplota vody pak zpravidla 27 – 29° C. Ovšem je dobré se připravit také na případné tropické bouře a díky tomu občasné výkyvy počasí, kdy teploty dosahují pouze 10°C.

Kolik to bude stát?

Cena, kterou za tuto cestu zaplatíte, bude lidová, oproti cenám konkurenčních cestovních kanceláří. Díky známostem s domorodými obyvateli a velmi příznivému kurzu koruny je cena za čtyřdenní pobyt pro jednu osobu pouhých 950,- Kč. Tato cena zahrnuje: ubytování na lodi po celou dobu naší plavby, stravování formou plné penze v lodní restauraci s excelentními kuchaři a spoustou dobrého jídla. V ceně je zahrnut také materiál potřebný na cestu a fakultativní výlety, které podnikneme. V případě, že některý z cestovatelů mladších 20 let bude v době před plavbou ve složité finanční situaci, je možné požádat o dotaci, kterou pokryje naše cestovní kancelář.

Co s sebou?

Vzhledem k teplému podnebí nezapomeňte: šortky, plavky (nejlépe bermudy), trička, letní obuv, pokrývku hlavy, sluneční brýle, sluneční krém a ručníky. Naopak notebooky, knihy, televize, MP3 přehrávače, videa – to vše můžete nechat doma, protože naše plavba tyto vymoženosti moderní techniky nepotřebuje! Dny strávené s námi si užijete i bez nich. O detailních požadavcích na oblečení budete informování včas před odjezdem, a co nejdříve poté, co obdržíme vaši závaznou přihlášku. Vzhledem k neskladnosti kufrů prosím necestujte s kufry, ale s batohy.

Očkování

Preventivní očkování v těchto oblastech není povinné ani nutné, obejdeme se bez něj.

Pojištění

Pro naši společnou plavbu není potřeba uzavírat žádné speciální pojištění. Bohatě postačí běžné zdravotní pojištění.

Další informace

Závazné přihlášky na naši společnou plavbu začínáme přijímat o půlnoci ze středy 7. na čtvrtek 8. září 2011. Přihlásit se můžete na adrese http://dovolena.gejt.cz, kde je nutné vyplnit krátký registrační dotazník. Během následujících dní vám přijde na váš e-mail potvrzení registrace a další informace o naší společné plavbě.  Upozorňujeme, že počet míst na naší plavbě je omezen počtem 25 cestovatelů a proto s registrací neváhejte, abyste svou šanci jet na Dovolenou do Karibiku nepropásli!

Kontakty

V případě dotazů se obracejte na organizační pracovníky naší cestovní kanceláře, kteří vám zodpovědí veškeré vaše dotazy a vyřeší případné problémy nebo nejasnosti:

Marek / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 603 367 762 a David / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 776 127 278.

Celý palubní personál se již teď těší na naši společnou plavbu.

tym-marek_50tym-david_50tym-vasek_50tym-michal_50tym-tomaspr_50