prazdniny-VysocinaLetošní prázdniny jsou akcemi GaTe přímo nabité. Pojďte se s námi podívat na akci, která nám odstartuje druhou polovinu prázdnin a na které budete mít možnost začít pro mnoho naprosto nevšední zážitek. Neváhejte a pojeďte s námi.

 

Kdy:

Akce je dvoudenní a začne 6. srpna srazem na brněnském a pražském hlavním vlakovém nádraží v příjemných dopoledních hodinách (Praha 9:30, Brno 9:50). Konec nás čeká další den, tedy 7. srpna v hodinách odpoledních. Předpokládaný příjezd do Prahy je 19:57, do Brna dorazíme v 19:09.

Kde:

Z vlakového nádraží se přepravíme do Svratky, odkud se vydáme poznávat krásy Vysočiny.

Co nás čeká:

Nudit se rozhodně nebudeme a o nevšední zážitky nebude nouze. Vydáme se totiž pěšky putovat po Vysočině. V sobotu si prohlédneme krásná místa cestou, nějaké galerie a místní památky. Pokud nám bude přát počasí, tak se i vykoupeme v některém z rybníků po cestě, no a večer si uděláme táborák, opečeme si špekáčky. Ale zlatý hřeb večera bude nocování pod širákem. Uznejte sami, že něco takového se v dnešní době už jen tak nezažije. V neděli budeme pokračovat v putování dál až dorazíme do Nového Města na Moravě a po cestě se naobědváme v nějaké hezké restauraci. Odtud se vydáme vlakem každý zpátky domů.

Co s sebou:

Vezměte si nějaký ten špekáček a jídlo na nedělní snídani, případně nějakou tu svačinu na cestu. Dál dostatek pití, karimatku, spacák a rozhodně oblečení do přírody, dobré boty a možná neuškodí nějaký ten repelent proti komárům a klíšťatům a samozřejmě opalovací krém. Nezapomeňte taky na plavky, ať se nemusíte koupat nazí. :-)

Pro účast na akci se prosím přihlašte krátkým e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do zprávy připište informaci odkud pojedete. Na tomto e-mailu budu odpovídat na případné dotazy, taky si mě můžete přidat na facebooku (Olda Kundera) nebo mě chytnete i na čísle 737 447 613.

Za tým GaTe se těší Olda / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 737 447 613 a Tom Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 605 269 639

tym-olda_50tym-tomas_50