pozvanka-2011042124-cesta-snuDen se dnem se sešel, rok uplynul jako voda a my pro vás máme opět dobrou zprávu! Připravili jsme pro mladé gaye jarní víkendovou akci plnou her a nových zážitků.

Byl jsi už někdy s námi? Pokud ano, určitě víš, že nudu nepřipouštíme! Pokud ne, věř nám, že jsi o hodně přišel. Neváhej tedy, přidej se k nám a vydej se společně s námi na Cestu snů. Ano, jak již název vypovídá, budeme se tentokráte věnovat našim ehm... vlastně Tvým snům. Neboj se, nebudeš spát, nebudeš snít, budeš své sny žít.

Na naši společnou cestu se vydáme o velikonočních prázdninách od čtvrtka 21. do neděle 24 dubna 2011. Útočištěm se pro nás stanou Rychlebské hory, malebný kus přírody nedaleko lázeňského města Lipová-lázně a Jeseník a pohodová turistická chata.

Akce je určena pro náctileté gaye do 20 let (včetně). Náctiletý účastník splňující naše pravidla si může vzít s sebou navíc i jednoho staršího kamaráda nebo kamarádku, bude-li chtít.

Registrační formulář, podrobnější informace a kontakty pro Tvé dotazy nalezneš na webu http://cestasnu.gejt.cz. Abychom s Tebou mohli počítat a aby na tebe zbylo místo, prihlaš se co nejdříve. Budeme Tě kontaktovat a sdělíme Ti další podrobnosti.

Naše sny už teď provází jarní společná cesta snů, která bude přesně taková, jakou jí chceme mít a můžeme na ní být takový, jací si přejeme být.

Na setkání na společné cestě se těší Tým GaTe :-)

tym-marek_50tym-tomas_50 tym-vasek_50 tym-david_50 tym-olda_50 tym-michal_50 tym-martin_50