prazdniny-ohenZdravíčko přátelé :-) Blíží se nám červenec a s ním i první a současně zahajovací akce GaTe zvaná grilovačka. Na následujících řádcích naleznete důležité informace k této akci, proto čtěte pozorně a nezapomeňte si udělat v kalendáři poznámku o této akci ke 2. červenci.

Kde:

Místem konání akce bude tato adresa: Okružní 523, Stará Boleslav.

Sraz:

V pátek 2. července v 15:45 na metru B Černý most (konečná stanice) ve vestibulu. Až budeme na místě všichni, odebereme se společně na místo konání akce (změna času vyhrazena, na prázdniny budou vydány nové jízdní řády, přihlášení účastnící budou o případné změně informováni), cena za jízdenku je 20,- Kč. NEBO: můžete přijet autem, na motorce, na kole či helikoptérou – domluva individuálně.

Ubytování:

Pro chlapy postavím na noc stanový přístřešek a dámy budou moci spát v mém pokoji :-), vezměte si sebou hlavně spacáky (a pokud chcete tak karimatky).

Stravování:

Servírovat budeme kuřecí maso na grilu + grilovací klobásky, kdo má jiné chutě, napište mi v e-mailu, co byste rádi dobrého, třebas se to bude dát zařídit ;-) K pití budeme mít nealko birell a je samozřejmě možné zařídit i něco co byste rádi pili vy (už sem zaslechl i něco o ochuceném pivu...).

Ještě jednou tedy – co s sebou:

  • spacák (+karimatka)
  • plavky (pro příznivce vody vyčistím bazén)
  • pokud možno žaludek
  • teplé oblečení ;-)

Náklady:

Budou vypočteny krátce před začátkem akce, vzhledem k tomu, co si všechno vymyslíte a na co budete mít chuť, maximálně však 150,- Kč.

Na tuto akci je nutné potvrzení vaší účasti, každý kdo budete chtít se zúčastnit, napište e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zde uveďte způsob dopravy, případně i připomínky k jídlu a k pití. Tato akce podléhá pravidlům GaTe, akce je kompletně nekuřácká a bez alkoholu, kuřáci budou mít vyhrazený prostor. Na tuto akci si můžete přivést staršího kamaráda, ovšem i ten se musí dopředu přihlásit.

Na setkání s vámi se těší
Tomáš

tym-tomaspr_50