pozvanka-20100401-black-and-whiteŘíkáte spíše napůl plná nebo zpola prázdná? Věříte, že 2 + 2 může být 1? Kdo řekl, že modrá je dobrá? Myslíte, že uklízečka je méně než profesor? Máte rádi diskuzi? Má pro vás něcí názor větší váhu? A co postoj? A jaký je v tom rozdíl?

Zkoušeli jste se už postavit na vlastní nohy? Ano? A co kdyby vás zase někdo položil? Co vám připadné divné? Sníh v létě? Průvod čarodějnic? Ponožky v sandálech? A proč? Udělali jste někdy něco šíleného? Ne? A chtěli byste?

... pokračování pozvánky na Black & White ...

Tradiční jarní víkendová akce se uskuteční od čtvrtka 1. dubna do neděle 4. dubna 2010 (velikonoční prázdniny). Tentokrát s tajemným nádechem a plná pokušení.

Akce je určena pro náctileté gaye do 20 let (včetně). Náctiletý účastník splňující naše pravidla si může vzít s sebou navíc i jednoho staršího kamaráda nebo kamarádku, bude-li chtít.

Jak se přihlásit zjistíš na webu Black & White. Stačí odeslat Vaše kontaktní údaje z formuláře níže a my už se Vám sami ozveme, představíme akci a dohodneme další podrobnosti. Víkendová akce bude tentokrát stát 690,- Kč na jednoho účastníka**. Cena zahrnuje stravu, ubytování a náklady na program (dopravu si každý účastník hradí sám). Cena pro přizvané kamarády je 950,- Kč na osobu.

Konkrétní čas odjezdu, místo srazu a důležité vybavení bude přihlášeným zveřejněno později. Sraz bude určitě ve čtvrtek 1. dubna kolem poledne a návrat v neděli 4. dubna k večeru.

Na víkendovce se na vás těší celý Tým GaTe :-).

tym-lubor_50tym-marek_50tym-tomas_50tym-michal_50tym-vasek_50