pozvanka-20090430-heroes-of-gateByla to noc jako každá jiná. Temnou oblohou problikávaly hvězdy, tichou krajinou decentně osvětloval měsíc a ovlažovaly slabé poryvy větru. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se chod světa měl brzo zvrátit. Však v jednu chvíli se obloha prudce rozzářila jasným, tyrkysově modrým světlem protáhlého tvaru, které pomalu mířilo k zemi.

Ve chvíli střetu vyšlehl mohutný pulsující paprsek. Po pár vteřinách zmizel a z místa dopadu se ozvalo kovově temné dunění, nepodobné čemukoliv, co jste do té doby mohli slyšet. Poté zvuky utichly, světlo pohaslo a okolí se ponořilo zpět do klidného temna noci... pokračování legendy na Heroes of GaTe ...

Tradiční jarní víkendová akce skupiny GaTe bude tentokrát na téma Heroes of GaTe. Právě jsi se ocitl na jejím oficiálním webu. Zde najdeš veškeré potřebné informace, které jsou nezbytné pro Tvoji účast.

Letošní jarní víkendová akce se koná od čtvrtka 30. dubna - do neděle 3. května 2009 (pátek 1. května je státní svátek).

I letos navštívíme krásnou vísku v srdci Českomoravské Vrchoviny - Blatiny. Zázemí nám poskytne stylová, ale velmi dobře vybavená chata. Budeme spát v obrovském podkroví, kde je dost místa pro všechny. Máme rezervovaných 20 míst a kapacita je omezená, takže neváhej a závazně se přihlaš.

Akce je určena pro náctileté gaye do 20 let (včetně). Náctiletý účastník splňující naše pravidla si může vzít s sebou navíc i jednoho staršího kamaráda nebo kamarádku, bude-li chtít.

Přihlašování probíhá výlučně pomocí tohoto webu (sekce Přidej se ...), který se Ti po přihlášení stane i pomocníkem a úvodem do hry. Víkendová akce bude tentokrát stát 300,- Kč na jednoho účastníka. Cena zahrnuje stravu, ubytování a náklady na program (dopravu si každý účastník hradí sám). Cena pro přizvané kamarády je 600,- Kč na osobu.

Konkrétní čas odjezdu, místo srazu a důležité vybavení bude přihlášeným zveřejněno později. Sraz bude určitě ve čtvrtek 30. dubna v pozdních odpoledních hodinách a návrat v neděli 3. května k večeru.

Na víkendovce se na vás těší celý Tým GaTe a kuchařka :-)

tym-marek_50tym-lubor_50tym-tomas_50tym-vasek_50