Pozvánky

pozvanka 20210402 strazci kmeneZ DŮVODŮ OMEZENÍ V SOUVISLOSTI S NEMOCÍ COVID-19 JE AKCE ZRUŠENA! Brzy budou opět Velikonoce a s nimi je už řádku let spojena jedna naše tradiční akce - ano, bude to jarní víkendovka. Věříme, že i přes současnou zvláštní pandemickou situaci se nám podaří tuto tradiční akci uskutečnit a zažít na ni spousty zábavy a legrace. O čem to tentokárt bude? Čtěte dále:

pozvanka 20210402 strazci kmeneNEVÁHEJ A PŘIHLAS SE, MÁME POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA! Protože se nám nepodařilo uspořádat jarní víkendovku, transformovali jsme její téma do prázdninovky! Prázdniny budou již velmi brzy a s nimi je už řádku let spojena jedna naše tradiční akce - ano, bude to letní prázdninovka. Věříme, že i přes současnou zvláštní pandemickou situaci se nám podaří tuto tradiční akci uskutečnit a zažít na ni spousty zábavy a legrace. O čem to tentokárt bude? Čtěte dále:

IMG 8467Ahoj kluci (holky snad prominou), rádi bychom Vás pozvali na prázdninovou akci pro kluky do 26 let pořádanou spolky GaTe & Mimikry, která se bude konat 18. – 22. 8. 2020.

P8234999

Blíží se léto a s ním i naše tradiční prázdninovka. Jaro 2020 poznamenané epidemií koronaviru věříme již brzy odezní! Bude tady léto a čas vyrazit do přírody. Můžete spolu s námi. Bude prostor užít si českou přírodu a samozřejmě spousty zábavy.

2019 vanocni akce gate mimikryAhoj kluci!

Konec roku se nezadržitelně blíží. Připravili jsme pro vás opět vánoční akci, aby nikdo nemusel propadat splínu. A všichni jste zváni!!! Kdo nepřijde nedostane malé bezvýznamné plus.

pozvanka 20190825 libroA máme tu další rok a další prázdninovku! Co by to bylo za léto bez tradiční akce GaTe, bez možnosti opět potkat nové zajímavé lidi z celé ČR. Přidejte se! Brzy bude jako loni kapacita obsazena - chata bohužel není nafukovací! 

 

pozvanka 20190419 komboBlíží se nám Velikonoce a s nimi i jarní víkendovka GaTe. Tentokrát ovšem úplně jiná a s kompletně jiným týmem, který ji pořádá. Přidej se a přijď poznat nové lidi, zabít nudu a vypadnout ze stereotypu. 

  

pozvanka 20180819 iDAKCE JE OBSAZENA. Venku nám už sice řádí léto, ale to pravé kalendářní je ještě daleko. Letos se přihodila jedinečná událost - vrátili se nám na jednu akci do týmu Tom s Kubou, aby zavzpomínali na staré časy. Letošní prázdninovka tedy bude jistě vydařená.

 

pozvanka 20180711 gate na vode VIIBlíží se čas prázdnin, teplých dnů i nocí a jak se stalo již tradicí, i letos se vydáme společně na vodu. Naše sedmá vodácká výprava povede tentokrát do plzeňského kraje. Loni jsme poznali západočeskou Ohři, letos pro změnu zavítáme na Berounku. Po zkušenostech z loňského výletu bude i letos výlet prodloužený, pojedeme celkem na 5 dnů, kapacita akce zůstává na 16 účastnících. V plánu máme okolo 65 km řeky Berounky.

pozvanka 20180330 vikendovkaLetos na jaře využijeme státních svátků a vyrazíme na čtyři dny na jarní víkendovku. Kapacita letos jen 25 účastníků a brzy bude obsazená, tak nepřemýšlejte dlouho. Místo i obsah akce je zatím obestřený tajemstvím, ale jedno je jisté - jak už jméno akce napovídá - bude to SUPER. 

pozvanka 20171125 party gateRok se s rokem sešel, akce střídá akci, všechno to strašně rychle letí. V týmu GaTe jsme si řekli, že by bylo fajn, kdybychom se po delší době setkali společně s lidmi, kteří se v minulosti účastnili akcí GaTe a zavzpomínali na akce, které jsme pro vás organizovali. Proto jsme pro vás připravili netradiční vzpomínkové setkání v Brně.