Vážení návštěvníci našich webových stránek, účastníci našich aktivit, obdivovatelé, ctitelé a podporovatelé.

Naše aktivity se během posledních několika let výrazně rozrostly a my se snažíme uskutečňovat stále více smysluplných aktivit pro kluky na kluky v období coming outu v Brně a Praze. Z této naší snahy bohužel plynou také zvýšené nároky na materiální zabezpečení a přiměřeně roste potřeba finančních prostředků. Naše aktivity jsou financovány vždy pouze samotnými účastníky a to pouze v rámci ubytování, stravování a materiálního vybavení. Práce v týmu není honorována, vše děláme v našem volném čase, mnohdy s vlastním materiálem. Snažíme se také, pokud to jenom trochu jde, si vybavení potřebné pro naše aktivity půjčovat od spřízněných osob a organizací.

Jsou to většinou mladí kluci v období coming outu, studenti – nevýdělečně činní, kdo navštěvuje naše aktivity. Tato cílová skupina má velmi omezené možnosti, jak získat finanční prostředky pro účast na našich aktivitách – ať již z důvodu nízkého věku, anebo také z důvodu, že mnohokrát nejsou před svými rodiči coming outováni – jednoduše nemohou přijít doma za rodiči a říct jim, že by se chtěli zúčastnit akce s gayi a ještě na to chtít peníze. Tento aspekt velmi ovlivňuje účast na našich akcích a také omezuje příležitost těmto klukům zpříjemnit jejich coming out v době, kdy by to zrovna nejvíce potřebovali.

Protože nemáme vlastní zdroje k tomu, abychom dokázali naše aktivity spolufinancovat, snažíme se hledat prostředky i jinými formami. Snažíme se život mladých gayů obohacovat novými projekty, na které získáváme peníze z grantů, ale ne vždy jsme úspěšní... Při organizovaní našich akcí se snažíme je dělat nízkonakladově s ohledem na naši cílovou skupinu. Občas se najde někdo z blízkých, kdo nám prostřednictvím naší spřízněné organizace přispěje.

Rozhodli jsme se obrátit touto formou také na vás, s prosbou o finanční příspěvek na naší činnost.

Líbí-li se vám naše aktivity a máte-li chuť podpořit dobrou věc, která přispívá k smysluplnému využití volného času mladých gayů v období coming outu, může tak učinit následujícími způsoby:

  • formou online platby na náš účet PayPal
  • formou daru spolku STUD Brno, z.s., který je možné použít pro daňové účely

Pro platbu online platební kartou je možné využít službu darování společnosti PayPal. Platba probíhá přes zabezpečené rozhraní a platba je připsána na náš účet během několika minut. Pokud máte účet na serveru www.paypal.com můžete peníze poslat také z tohoto účtu.

V případě, že se rozhodnete pro dar, který byste si chtěli odečíst ze svého daňového základu, je potřeba se domluvit osobně na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s tím, že je potřeba sepsat darovací smlouvu a dohodnout se na detailech převodu peněz.

Pokud se rozhodnete pro jakoukoliv formu finanční pomoci, budeme za ni velice rádi!

Tým GaTe