V případě, že se na nás chcete obrátit s všeobecnými dotazy, neváhejte a využijte k tomu e-mailové spojení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

PR oddělení (zajišťuje komunikaci s médii a veřejností)

Máte-li dotazy na spolupráci, propagaci či jiné věci související s naší činností, obraťe se na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kontaktní adresa (pro písemnou korespondenci)

STUD, z.s.
GaTe
Cejl 537/89
602 00 Brno

Komunikace s účastníky

Komunikovat s námi můžete na týmovém profilu na stránkách Iboys.cz, náš profil má nick gate. Nebo se obrať přímo na Oldu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), který se komunikaci s účastníky věnuje.

Facebook

V poslední době stále více populární sociální síť Facebook zasáhla i nás :-) I my zde máme svou skupinu, ve které se můžete osobně setkat s ostatními účastníky a dozvědět se více ze zákulisí GaTe. Pro vstup do tajné skupiny budete potřebovat autorizaci - a to z důvodu věkového omezení této skupiny. Chcete-li se stát našim veřejným fanouškem bez ohledu na to, kolik vám je let a chcete-li sledovat dění v GaTe, můžete tak učinit na veřejné stránce.