Fotoreporty


Fotoreporty neboli takové vizuální pamětní kameny našich akcí, které určitě stojí za shlédnutí. Alespoň trochu vám odpoví na otázky jako "kdo jsou ti podivíni?" nebo "není tohle všechno jen vtip?" Není! Uvidíte jak spolu diskutujeme, jak se předvádíme, hrajeme si nebo se smějeme. Kde jinde byste třeba viděli doktora House hrajícího golf ? :o)

Respektujeme vaše soukromí! Fotky z akcí na těchto stránkách uveřejňujeme jenom se souhlasem fotografovaných účastníků.

ga ( of 153)Rok se s rokem sešel a opět tady byl třetí srpnový týden, na který už tradičně připravujeme letní prázdninovku. Letos jsme se podívali do Orlických hor, sestavili úplně nový tým a řekli si, že uděláme takový malý restart. Podívejte se, jak se nám akce povedla.

j18 067Jarní víkenodovka roku 2018 byla SUPER! Trochu jsme bojovali s chatou, kterou jsme měli rezervovanou, trochu s počasím, které bylo velmi chladné, avšak zábavy jsme si nakonec užilo spousty. Mrkněte, jaké to tentokrát na Smrčníku bylo.

GL18 025Prázdniny roku 2018 byly v GeTe ve znamení iD. Naše prázdninovka se zaměřovala na čas a všechny problémy s ním spojenými. Strávili jsme týden na horách, spali pod širákem a hráli si. Užívali jsme si letošního teplého léta. No podívejte se sami, jaké to bylo.

P8234999Letní prázdninovka 2017 nesla podtitul "Nadace Dobrých". Všichni dobří, kterých bylo tentokráte 24 se vydali na Vysočinu, aby zde prožili tradičně netradiční týden, plný zábavy, her a nezapomentelných momentů. V následujícím fotoreportu se můžete podívat, jaký ten předposlední prázdninový týden byl. Užili jsme si ho maximálně! Už teď se těšíme na příští prázdninovku.

10V rámci GaTe hrajeme a trénujeme volejbal. Scházíme se jedenkrát týdně v tělocvičně, kterou máme pronajatou. Letos poprvé jsme vyrazili i na první turnaj. Zúčastnili jsme se pražského duhového jara a náramně si to užili. V kategorii C jsme obsadili krásné třetí místo. Podívej se jaké to bylo a baví-li Tě volejbal, přijď mezi nás taky. :-)

IMG 8467Na jaře roku 2017 se 30 cestovatelů vydalo se společností Střípky zázraků na cestu časem. Tato cesta byla doprovázena mnoha zajímavými událostmi v různých časových obdobích. Krátké shrnutí této akce přináší tento fotoreport.

IMG 4007Léto a prázdniny roku 2016 jsou za námi, stejně tak jako letní prázdninovka. Během letošní týdenní expedice jsme poznávali Mars, jeho nástrahy a specifika. Měli jsme při tom nádherné letní počasí a báječnou partu lidí. Jaké to na Marsu bylo si můžete prohlédnout v obsáhlé galerii fotografií..

IMG 0091Celkově pátý vodácký výlet a v pořadí třetí na Vltavu byl opět plný slunce a pohodové atmosféry v krásném prostředí jižních Čech. Prodloužený víkend na Vltavě se náramně povedl! Naše posádka úspěšně zdolala celou trasu a my už se nyní těšíme na další společný vodácký výlet, který bude opět za rok!

gt jaro16 4Vydáte se takhle na jarní víkendovku GaTe na Vysočinu, strávíte 3 báječné dny na chatě u rybníka, zažijete spousty netradičních (ale plánovaných) aktivit, poznáte spousty nových lidí a nakonec odletíte na Mars. To všechno zvládáme s GaTe. Podívejte se, jaké to letos bylo.

2011 10 28 0750 img 6815 029Už to tak na tom světě chodí, že člověk musí na někoho jenom vzpomínat. Bohužel i nám v týmu nezbývá než jenom koukat na fotky a vzpomínat, co všechno jsme společně s Mirkem zažili. No a jak tak člověk kouká na fotky za těch posledních 6 let, tak toho bylo opravdu hodně. Připomeňte si společně s námi některé chvíle. Víme, že nám všem budeš chybět. :-/

gl2015 220Přinášíme vám zatím nejteplejší fotoreport v historii GaTe! Letošní léto bylo opravdu rekordní. Ale díky tomu jsme si mohli užít například spaní venku u vojenské pevnosti, party před chatou, která začínala dlouho po půlnoci a mnoho dalšího. Ostatně mrkněte se sami, jak skvělé to bylo.