Uncategorised

20180712 101602Sedmá gejťácká výprava směřovala na řeku Berounku. Opět po roce jsme zvolili jinou řeku. Tentokráte jsme pluli z Plzně až ke Křivoklátu. Počasí nám mimořádně přálo. Celý náš pobyt bylo krásně a při plavení nám svítilo sluníčko a my se mohli rozhlížet po krásné krajině Oty Pavla.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Brno je městem studentů a sídlem několika vysokých škol. Každým rokem do moravské metropole přichází spousty mladých lidí za studii. A právě během studentských let prochází mnozí z nich coming outem, nebo hledají v cizím městě nové přátele, kamarády či navazují první vztahy. Na akcích, které plánujeme pro studenty vysokoškoláky, můžete poznat spousty nových lidí anebo i sami sebe.

GaTyPokud někteří z vás přemýšlí, jestli v názvu GaTy [gejty] nedošlo k překlepu, potom jsou na omylu. GaTy je totiž zkratkou z anglického sousloví Gay Twenty. Sama zkratka je záměrně podobná své mateřské skupině GaTe. Náš projekt přímo vychází z GaTe –  pořádáme společné diskuse, hry, výlety, víkendovky a pikniky při kterých je možnost najít kamarády. Dodržujeme pravidla účasti GaTe. Jediným rozdílem od GaTe je věk účastníku. Projekt GaTy je totiž zaměřen na vysokoškolské studenty anebo kluky ve vysokoškolských letech, tedy mezi 19 a 26 lety.

Tento projekt byl odstartován v prosinci roku 2010 a všechny pozvánky na jeho aktivity naleznete v této sekci. V případě dotazů nebo nejasností se obracejte na koordinátora tohoto projektu – Davida / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. /.


gate-na-cestachGaTe to je hlavně Brno a Praha. Naše aktivity směřujeme do těchto dvou měst, kde máme své základny. Během prázdnin se vydáváme také mimo tyto metropole. Naše výlety směřují na různá místa naší země tak, abychom vám přiblížili všechny její krásy a významná místa. Náš nový projekt - GaTe na cestách bude mít ale trochu jiný charakter. Jedná se o projekt zaměřený na další významná města v České republice. Města, ve kterých se kluci nemohou pravidelně setkávat tak jako tomu je v Brně nebo Praze. Navštívime průběžně Karlovy Vary, Ostravu, Plzeň, Liberec, České Budějovice a další města. Klukům na kluky v těchto regionech zpostředkujeme možnost se o víkendu setkat s kluky na kluky a pobavit se o tématech coming outu, gay partnerství, AIDS/HIV, adopcích, ale i jiných souvisejících s naší činností. Projekt startuje o prázdninách 2011 a my všichni pevně věříme, že naše aktivity oceníte a setkání se zúčastníte.


prazdniny-uvodni-logoPrázdniny jsou dobou, kdy všichni máme více možností na trávení volného času. Proto i GaTe přichází s větší a bohatější nabídkou prázdninového programu. Byla by určitě velká škoda, kdybychom na konci léta zjistili, že jsme ho vlastně strávili jen zavření doma. Z naší nabídky si jistě vybere každý, protože toho máme v plánu skutečně mnoho. Stačí se rozhodnout podle preferované aktivity a přidat se k nám.

logo-mac

Náš prázdninový plán v roce 2009 byl podpořen z programu Make a Connection – Připoj se, společného programu Nadace rozvoje občanské společnosti a společnosti Nokia. A to nám umožnilo ho udělat ještě nabitějším a zajímavějším.

Také v dalších letech pro vás budeme připravovat v období prázdnin různé sportovní, kulturní nebo společenské aktivity. Jejich přehled naleznete právě na těchto stánkách.