pozvanka 20150710 gate na vode IVAKCE JE OBSAZENA! Blíží se čas prázdnin, teplých dnů i nocí a jak se stalo již tradicí, i letos se vydáme společně na vodu. Naše šestá vodácká výprava povede tentokrát do západních Čech. Rozhodli jsme se po několika letech na Vltavě vyrazit na další oblíbenou českou řeku. Naši výpravu letos trochu prodloužíme a pojedeme celkem na 5 dnů, kapacita akce bude 16 účastníků a sjedeme společně až 80 km řeky Ohře.

Akce GaTe na vodě se uskuteční od středy 28. června do neděle 2. července. Na tuto akci je potřeba se přihlásit – viz přihlašovací formulář níže.
Kapacita akce je 16 osob, proto neváhej a přihlas se co možná nejdříve, abys měl jistotu, že právě pro Tebe budeme mít rezervované místo na lodi.

Harmonogram akce

Sraz se uskuteční ve středu 28. června na tradičním výchozím místě pro aktivity GaTe – na hlavním nádraží v Brně pod hodinami v 13:00. Poté vyrazíme vlakem ve směru na Prahu a Klášterec nad Ohří. Pokud by někdo necestoval s námi společně z Brna, je možné přistoupit na trase, případně cestovat z Prahy.
Návrat zpět do Brna bude v neděli 2. července, do Brna dorazíme v odpoledních hodinách, kde naše akce skončí.

Cena akce

Celková cena akce je: 1.290 Kč – akce je dotována sponzorem, plnohodnotná cena akce je 2.100 Kč.

V ceně za akci je zahrnuto
  • dvoumístná kánoe s pádly
  • plovací vesta se sudem
  • převoz zavazadel
  • poplatek za ubytování ve stanu
  • stravování: plná penze, začínáme snídaní ve čtvrtek a končíme snídaní v neděli
V ceně není zahrnuto:
  • jízdenka na akci a zpět – cena za zpáteční jízdenku z Brna je podle počtu osob asi do 800 Kč
  • stany a spací potřeby
  • pití a drobné občerstvení

Účastníci se mohou registrovat do 10. 6. 2017 vyplněním následujícího formuláře. Počet míst na akce je omezen, proto neváhejte a přihlaste se co možná nejdříve. Veškeré instrukce k platbě obdržíte ještě pro jistotu v e-mailu po provedení registrace.

Přihláška

AKCE JE OBSAZENA - DOTAZY NA MÍSTA NA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doplňující informace

Budete-li mít ohledně vodáckého výletu jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se ozvat e-mailem – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na číslo 603 367 762 nebo přímo v události naší skupiny na Facebooku.

Pravidla akce

Na akci se vztahují pravidla GaTe. Akce je otevřena klukům na kluky do 26 let včetně.

Tedy vodáci AHOJ! Těšíme se na vás.

Za organizační tým

Marek | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | tel. 603 367 762

tym marek 3 150