pozvanka 20160226 queerball 2Na poslední únorový pátek roku 2016 připravil STUD Brno již čtvrtý ročník plesu pro LGBT komunitu. Akce, která se už stala v Brně tradicí a oživuje místní společenskou a kulturní queer scénu, umožňuje všem návštěvníkům užít si plesový večer se svým partnerem či partnerkou bez ostychu a předsudků.

Pořadatelé vybrali pro čtvrtý brněnský Queer Ball podtitul „Four Elements“. Po třech letech plných kontrastů nás tentokrát čeká večer plný přírodních živlů.

„Věříme, že nové téma návštěvníkům poskytne ještě větší prostor pro kreativitu, než předchozí ročníky. Moc se těšíme, jak se s novou stylizací plesu vypořádají,“ říká Marek Christ z organizačního týmu.

Čtvrtý ples pro všechny lesby, gaye, bisexuály, transsexuály, jejich přátele a všechny, kdo jsou queer, přivítá v pátek 26. února 2016 od 19:00 Kulturní centrum Babylon, Kounicova 20. Návštěvníkům bude k dispozici největší taneční parket v Brně a jeho přilehlé prostory, které umožní všem návštěvníkům užít si večer, ať už ho stráví na tanečním parketu nebo ve společnosti přátel u stolu.

Předprodej vstupenek byl spuštěn 14. listopadu a pokračuje dále na webových stránkách www.queerball.cz. Návštěvníci mají tradičně možnost vybírat z míst k sezení v hlavním sále a přísálí, nebo využít možnosti soukromého prostředí s přáteli v lóži či klidnější části centra v prvním patře. Samozřejmostí jsou vstupenky na stání, které jsou populární hlavně mezi mladšími návštěvníky. Ceny vstupenek začínají na 250 Kč.

pozvanka 20160226 queerball
„Stejně jako v minulých letech nabídneme ta nejlepší místa v sále návštěvníkům, kteří chtějí akci podpořit částkou 500 Kč. Součástí ceny bude láhev kvalitního vína,“ doplňuje Marek Christ.

Queer Ball 2016 naváže na své předchozí ročníky, jež navštívilo dohromady bezmála 1500 návštěvníků, a bude koncipován v podobném duchu. Na dvojici ženských moderátorek Ester Kočičkovou a Anife Vyskočilovou loni navázal herec a moderátor Tomáš Mecháček. I další Queer Ball bude moderovat muž, jeho jméno je ovšem stále tajemstvím.

Návštěvníky bude po celý večer hudebně provázet kapela Kolorez, která si zakládá na stoprocentně živém vystoupení. Plná sestava kapely rozpohybuje návštěvníky rytmy různých žánrů i hudebních improvizací.

Pro návštěvníky bude připraven pestrý doprovodný program, jehož součástí bude soutěž o ceny nebo taneční a pěvecké vystoupení. Až do ranních hodin pak zahraje těm nejnáruživějším tanečníkům DJ.

„Těšíme se opět na všechny návštěvníky, kteří si najdou cestu na čtvrtý Queer Ball, a pevně věříme, že akce bude stejně pohodová a úspěšná jako ty předchozí,“ dodává na závěr Marek Christ.

O zábavu a zážitky tedy jistě nouze nebude. Rezervujte si tedy svoje lístky již dnes a vyrazte 26. února 2016 se svým partnerem, partnerkou nebo kamarády za zábavou.