pozvanka-20120111-lasergameLetošní zimní semetr odstartujeme v GaTe částečně sportovní, částečně adrenalinovou a částečně zábavnou aktivitou. Půjdeme si zahrát již potřetí Laser Game. Tuto akční hru vyzkoušelo určitě již mnoho z vás a věřím, že vás chytla stejně tak, jako mě. Proto, budete-li mít čas, neseďte doma a pojďte si s námi zablbnout a užít si tuto hru.

Hrát půjdeme ve středu 3. října 2012 od 18:30. Abychom se stihli včas potkat, dáme si sraz na zastávce Hybešova (jezdí zde tramvaj č. 1 a 2 – je to druhá zastávka z Hlavního nádraží) v 18:15. Na opozdilce počkáme 10 minut a poté se vydáme do herny, která je od zastávky opravdu kousek.

Co budete potřebovat:

  • Pouze tmavé oblečení, které při běhání propotíte – takže pokud si vezmete náhradní triko a případně kalhoty, nebude to vůbec na škodu (světlé oblečení ukázalo jako nevýhodné). No a třebas i ručník na utření, když budete hodně běhat.
  • Rozhodně nezapomeňte peníze – cena za jednu hru je 95,- Kč. Zahrajeme si dvě hry, dvě stovky se vám budou hodit.
  • Můžete si vzít láhev pití na občerstvení během hry, ale není to podmínkou – občerstvení je možné koupit přímo v herně.

Podmínky účasti:

  • Akce je určena pro všechny kluky na kluky do 26 let v rámci vysokoškolského projektu GaTy - dle našich pravidel.
  • Na tuto akci je nutné se přihlásit na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo v události na Facebooku. Bez této rezervace není možné se setkání zúčastnit.

tym-marek_50Na setkání s vámi se těší Marek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 603 367 762