pozvanka-20120819-bitva-a-piknikPrázdniny jsou v plném proudu a některé dny jsou tak teplé, že se člověku ani nechce vycházet ven. To není ale zrovna případ, který nastane v neděli 19. srpna 2012. Připravili jsme pro vás všechny akci, během které se ochladíme, osvěžíme a zároveň vydovádíme. Užijeme si totiž pořádné vodní bitvy.

V neděli od 14:00 jsme připraveni vám poskytnout v lužáneckém parku v Brně prostor, ve kterém bude hlavní roli hrát voda, která k létu neodmyslitelně patří.

Aby to ale nebylo tak jednostranné a jenom mokré, tak si po bitvě uděláme v parku odpolední piknik a zahrajeme si hru pétanque. Pokud si chcete užít odpoledne v trochu netradičním duchu, přijďte v neděli v 14:00 na sraz, který se tentokrát uskuteční na zastávce Antonínská – na rohu lužáneckého parku. Zde počkáme deset minut na všechny opozdilce a poté se vydáme směrem k místu naší bitvy a pikniku.

Co budete na setkání potřebovat:

  • oblečení na bitvu, kterému nebude vadit, že trochu navlhne,
  • oblečení na převlečení po bitvě,
  • občerstvení, které nabídnete ostatním při pikniku – něco k jídlu a také něco k pití (jako inspirace může sloužit seznam věcí, které byly k dispozici na minulých piknicích: palačinky, tousty, koláče, pomazánky, bagety, ovoce, atd.), kelímky a další nutné vybavení zajistíme my,
  • pár drobných na vodní pistoli, kterou pro všechny přihlášené účastníky pořídíme – cca. 30 – 50 Kč,
  • přihlásit se na Facebooku nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Akce je pořádána v rámci projektu GaTy pro všechny kluky do 26 let včetně. Pro toto setkání platí pravidla GaTe.

V případě nepříznivého počasí se akce nekoná! Sledujte proto naše internetové stránky nebo událost na Facebooku, kde vám dáme v neděli ráno vědět, zda se akce pro případné nepříznivé počasí neuskuteční. Nebo mi v neděli napište e-mail a já vám obratem odpovím. Věříme ale, že tomu tak nebude ;-)

Na setkání s vámi se těší Marek / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tym-marek_50