pozvanka-20120111-lasergameLeden – čas zkouškového, čas biflování a sezení u knížek, čas nervů a stresů. Takto by se mohl charakterizovat život vysokoškoláka během tohoto zimního měsíce. No, a protože my v GaTe tady jsme od toho, abychom vám nabídli zábavu a rozptýlení, připravili jsme pro vás opět akci pohybovou a plnou napětí, během které rozhodně zapomenete na učení a věci spojené se školou!

Protože hra Laser Game, na kterou jsme vyrazili v prosinci, byla úspěšná a všem zúčastněným se moc líbila, rozhodli jsme se na ni vyrazit v lednu znovu a udělat si malý gejťácký turnaj. To znamená, že se ve středu 11. ledna 2012 vydáme do herny na ulici Hybešova v Brně, kde se tento turnaj uskuteční. Hernu budeme mít rezervovánu na dvě hodiny, během kterých bychom měli stihnout turnaj odehrát. Sraz se tentokráte uskuteční přímo na zastávce Hybešova v Brně (jezdí zde tramvaj č. 1 a 2 – je to druhá zastávka z Hlavního nádraží) v 17:30, abychom měli dostatek času na převlečení, instrukce ke hře a mohli přesně v 18:00 začít naši hru. Hernu budeme mít rezervovánu na dvě hodiny, proto počítejte, že konec akce bude někdy okolo 20:30.

Po skončení hry bude možnost neformálního posezení, jak se již stalo dříve v GaTe tradicí.

Co budete potřebovat:

  • Nic speciálního na tuto hru není třeba, pouze tmavé oblečení, které při běhání propotíte – takže pokud si vezmete náhradní triko a případně kalhoty, nebude to vůbec na škodu (při naší poslední hře se světlé oblečení ukázalo jako nevýhodné).
  • Rozhodně nezapomeňte peníze – cena za jednu hru je pro studenta 75,- Kč, ty z vás, kteří nestudují, bude stát jedna hra 90,- Kč. Každý z nás si zahraje 2 – 3 hry, počítejte proto s adekvátním obnosem.
  • Nezapomeňte kartu ISIC, na kterou dostanete slevu ze vstupného.
  • Můžete si vzít láhev pití na občerstvení během hry, ale není to podmínkou – občerstvení je možné koupit přímo v herně.

Podmínky účasti:

  • Akce je určena pro všechny kluky na kluky do 26 let v rámci vysokoškolského projektu GaTy - dle našich pravidel.
  • Na tuto akci je nutné se přihlásit na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Bez této rezervace není možné se setkání zúčastnit.

Na setkání s vámi se těší Marek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 603 367 762