pozvanka-20111207-lasergameMáme pro vás na prosinec připravenu opět netradiční akci. U příležitosti otevření nové Laser Game v Brně jsme připravili na prosinec mimořádné setkání, jehož hlavním obsahem bude hra této skvělé hry!

Chcete-li si zaběhat ve tmavém uzavřeném labyrintu s pistolí a zahrát si tuto hru podobnou paintballu, neváhejte a přijďte ve středu 7. prosince 2011 v 17:30 na Hlavní nádraží v Brně, odkud se přesuneme do herny a podle počtu účastníků si zahrajeme jednu, dvě nebo i tři hry. Jedna hra trvá 15 minut a může ji hrát maximálně 10 lidí. Konec akce je plánován na 19:00. Po skončení je zde pro všechny možnost neformálního posezení.

Co budete potřebovat:

  • Nic speciálního na tuto hru není třeba, pouze oblečení, které při běhání propotíte – takže pokud si vezmete náhradní triko, nebude to vůbec na škodu.
  • Rozhodně nezapomeňte peníze – cena za jednu hru je pro studenta 75,- Kč, ty z vás, kteří nestudují, bude stát jedna hra 90,- Kč. Podle toho, kolik her budete chtít hrát, tolik peněz si vezměte s sebou.
  • Nezapomeňte kartu ISIC, na kterou dostanete slevu ze vstupného.

Podmínky účasti:

  • Akce je určena pro všechny kluky na kluky do 26 let v rámci vysokoškolského projektu GaTy.
  • Na tuto akci je nutné se přihlásit na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Bez této rezervace není možné se setkání zúčastnit.

Na setkání s vámi se těší Marek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 603 367 762

tym-marek_50