pozvanka-20110814-ostrava-landekBěhem letošních prázdnin se s GaTe podruhé vydáme do Ostravy. Po minulém diskuzním setkání na ulici Stodolní se tentokrát vydáme na odpolední výlet do hornického muzea Landek, které se nachází přímo v moravskoslezské metropoli.

Kdy a kde:

Na náš výlet se vydáme v neděli 14. srpna 2011 ve 12:00. Sraz se uskuteční na stejném místě jako při minulém setkání v Ostravě – u Elektry (tradičním to místě pro scházení v Ostravě). Na opozdilce počkáme deset minut a poté se vydáme MHD na místo, kde začne náš výlet. Pokud byste se chtěli přidat až na místě, ze kterého budeme vycházet na výlet, můžete se připojit na konečné stanici v Koblově. Pokud se chcete přidat jinde na trase, dejte vědět, kdy a kde na vás máme čekat (kontakty jsou dole).

Co s sebou:

Vzhledem k vrtkavému počasí letošního léta si sebou vezměte určitě baťůžek, do kterého si dejte buď deštník, nebo pláštěnku. Oblečení zvolte podle aktuálního počasí, ale určitě si neberte společenské oblečení nebo nové boty! Pohodlná sportovní obuv a příjemné oblečení, ve kterém se budete cítit v pohodě, bude bohatě dostačovat.
Během našeho výletu bude možnost se zastavit na oběd ve stylové hornické restauraci, ale pokud budete mít v batohu vlastní svačinu, vůbec nic se nestane. Času na občerstvení bude dost.
Určitě si s sebou také vezměte peníze – zaplatíte za ostravskou MHD a poté budeme platit také za vstup do muzea a do dolu. Pro studenty s potvrzením o studiu nebo s kartou ISIC je cena 75,- Kč, všichni ostatní platí 150,- Kč.

Důležité informace:

Pro toto setkání GaTe platí naše pravidla, tzn., že setkání se mohou zúčastnit kluci do 20 let včetně. Protože se jedná o výlet, mohou si kluci vzít jako doprovod staršího kamaráda či kamarádku. Bude-li nás více, bude to jenom fajn ;-)
Výlet se uskuteční také v případě nepříznivého počasí. Operativně náš program počasí uzpůsobíme. Pokud chcete o místu našeho výletu zjistit více informací, podívejte se na web www.landekpark.cz a přečtěte si informace o místě, na které se vydáme.

Na setkání s vámi se těší Marek / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 603 367 762