pozvanka-20110713-piknikČas, kdy nastoupíme opět do studijního zápalu, se neodvratně blíží. A abychom si připravili mozkové buňky a vyhnuli se náhlému přechodu z lenošení do učení, připravili jsme pro vás Francouzský piknik s deskovými a karetními hrami a bagetou.

Kde:

Sejdeme se na tradičním místě a to v Brně na Hlavním nádraží pod hodinami v sobotu 13. srpna ve 14 hodin. Poté se vydáme do jednoho z brněnských parků (s největší pravděpodobností to bude Kraví hora, která je pro piknik přímo stvořená). Pokud bude počasí nepříznivé ukryjeme se před deštěm do jedné z brněnských čajoven. Akce se bude konat za každého počasí.

Co s sebou:

Karimatku nebo deku na sezení (stačí jedna pro tři účastníky), kapesné, šalinkartu, doklady. Protože jde o piknik, nesmíte zapomenout na něco dobrého na zub a k pití. Francouzská bageta je považována za povinnou výbavu každého francouzského piknikaře!

Těší se na vás David / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 776 127 278

tym-david_50