prazdniny-brusle-2Ahoj gejťáci, prázdniny se nám za chvíli přehoupnou přes polovinu a máme již za sebou spoustu zajímavých akcí s GaTe. Co podnikneme teď, abychom se nenudili? :-) Tentokrát se trochu sportovně vyžijeme a třeba se i kapku zpotíme :-) Vyrazíme totiž na brusle.

 

Kde:

Sejdeme se 16. 8. na hlavním nádraží pod hodinami v 16 hodin a vyrazíme směrem Rondo. Nasadíme brusle a vyrazíme na cyklostezku, která vede až k Olympii. Po cestě se zastavíme u Trabanta na kofole a celkově si odpoledne určitě užijeme ... Tak neváhejte, neseďte doma a přijďte, bude legrace ;-)

Co s sebou:

Brusle, pár drobáků na kofolu a doporučuji i nějakou helmu a chrániče, ať nemusíme řešit zbytečné úrazy ;-)

Důležité info:

Jelikož je akce závislá na počasí a počtu účastníků, tak prosím všechny, kteří se rozhodnou přijít na akci, aby dopředu poslali e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud by to vypadalo na déšť, tak všechny vyrozumím e-mailem, že se akce ruší.

Za tým GaTe se těší Olda / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 737 447 613

tym-olda_50