prazdniny-harry-poter-relikvie-2-1Je to tu! Dočkali jsme se. Kdo by ho jen neznal. Harry Potter, zjizvený, osudem utrápený chlapec se k nám vrací s druhou částí posledního dílu Relikvie Smrti. Deset let jsme s ním a jeho přáteli prožívali před televizními obrazovkami jeho dobrodružství a poznávali brilantní fantasy svět plný kouzel, podivných stvoření a nečekaných překvapení.

Velké finále je tu. Máte jedinečnou možnost vydat se s námi na Relikvii smrti II. do kina CineStar a to hned ve 3D projekci.

Bohužel neznáme termín, kdy přesně na Harryho půjdeme. Co ovšem víme je fakt, že je nutné udělat si čas od 15:00 do pozdních večerních hodin. Setkání proběhne před kinem Cinestar na Andělu (st. metra B) kolem 15:00. Lístky už budou zakoupené a to nejlepší místa, která budou k dispozici!

Z toho důvodu se mohou kina zúčastnit ti, kteří do 15. 7. pošlou přihlášku na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. se jménem a informací, zda máte studentskou kartičku a především zaplacením příslušné částky. Cena kina s 3D projekcí je 219,- Kč , studenti 179,- Kč, pro držitele Cinestar club karty – 20,- Kč z obou vstupných. Podrobnosti o platbě pošlu obratem v emailu. Více informací o kinu CineStar, včetně polohy naleznete zde: http://cinestar.cz/praha-andel/.

Po konci kina se odebereme do čajovny, kde proběhne diskuze na téma Harry Potter. Můžeme tak společně zavzpomínat na celé dobrodružství. Je to přeci jen příběh, který nás provázel celým dětstvím.

Akce je určena pro kluky do 20 let včetně a podléhá pravidlům GaTe.

Těší se na vás Zdeněk / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 604 739 441 a Tom / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 728 626 511

tym-zdenek2_50tym-tomaspr_50