prazdniny-ostrava-2Jste z Ostravy a okolí? Slyšeli jste o GaTe, ale protože je Brno daleko, tak jste se našich akcí nemohli zúčastnit? To vůbec nevadí! Naše druhá zastávka s GaTe na cestách o letošních prázdninách bude tentokráte v Moravskoslezské metropoli Ostravě.

Naše setkání bude prázdninově pohodové. Hlavním bodem našeho povídání bude coming out a s ním související záležitosti – rodiče, první lásky, přátelé a kamarádi. Téma, které každý z vás řešit musel nebo řešit bude. Zahrajeme si i nějaké ty hry, abychom jenom neseděli. Dle počasí se naše setkání uskuteční buď venku, nebo v příjemném prostředí některého z ostravských kaváren tak, abychom měli na naše povídání klid a nebyli jsme rušeni.

Neváhejte a udělejte si čas v sobotu 16. července od 14:00 hodin. Sraz bude u Elektry, tradičním prý to místem pro setkávání v Ostravě (něco jako v Brně pod hodinami na České nebo v Praze pod koněm). Věřím tedy, že toto místo Ostraváci najdou a trefí sem. Na opozdilce počkáme tradičně 10 minut a poté se vydáme směrem k samotnému místu setkání. S sebou si vezměte dobrou náladu, chuť si povídat, kamaráda či kamarádku, kteří splňují pravidla GaTe a uvidíte, že to bude pohodové odpoledne.

Na setkání s vámi se těší Marek / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 603 367 762

tym-marek_50