pozvanka-20110712-podzemiVěděli jste, že pod Brnem je vykopaný poměrně rozsáhlý komplex podzemích sklepů a chodeb? Kdo a proč něco takového vytvořil? Jak to tam asi vypadá? To a ještě mnohem víc zjistíte, když se společně vydáte na další z našich prázdninových akcí.

Po různých cestách po brněnském okolí tu máme malou změnu, nebudeme jezdit nikam daleko. Zůstaneme skoro doma, akorát se přesuneme na místo, kde slunce nesvítí. Navštívíme podzemní Labyrint pod Zelným trhem a Mincmistrovský sklep. Obě tyto expozice nejsou veřejnosti přístupná moc dlouho. Sklep byl otevřen ke konci minulého roku a Labyrint byl světu odhalen na počátku dubna letošního roku. Takže pokud jste ještě nestihli tento brněnský skvost navštívit, tak pojďte společně s námi.

Sraz bude v úterý 12. července ve 14.30 na tradičním srazovém místě našich akcí, tedy pod hodinami mezi šalinami na brněnském hlavním nádraží. Chvilku vyčkáme na opozdilce a pak se odebereme pod zem na našiprohlídku.

Odhadované náklady:

Vstup do Labyrintu – 75,- Kč
Vstup do Mincmistrovského sklepa – 40,- Kč

Ceny jsou uvedeny pro studenty a při návštěvě obou míst byměla být dostupná sleva.

Akce je přístupná i příznivcům naší větve GaTy. To znamená,že je vítán každý kluk do 26 let.

Na setkání s vámi – podzemíchtivími se těší

Vašek / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 723 193 845 a David / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 776 127 278

tym-david_50 tym-vasek_50