pozvanka-20110705-Karlovy-VaryStalo se již tradicí, že se v Karlových Varech vždy první červencový víkend koná Mezinárodní filmový festival. Letos tomu nebude jinak a již 46. ročník se uskuteční od 1. do 9. července. O filmový festival je zájem mezi mladými lidmi z celé republiky, přijíždějí sem jako baťůžkáři a chodí po Varech od rána do noci, od filmu k filmu.

Festival je tímto fenoménem proslulý i ve světě. Na žádném jiném "áčkovém" festivalu nemáte možnost dostat se na filmové projekce jako obyčejný baťůžkář za pár korun nebo dokonce i zadarmo. Jelikož i někteří z GaTe jezdí do Varů na festival a tráví zde již po několikáté úvod prázdnin, rozhodli jsme se letos udělat speciální setkání přímo ve Varech. Toto setkání bude první ze série prázdninových setkání mimo Brno a Prahu, jež ponese název „GaTe na cestách". Během letošních prázdnin se zastavíme v již zmiňovaných Karlových Varech, dále Ostravě, Plzni a možná ještě i v jiných městech České republiky. Nejenom Pražáci a Brňáci si letos o prázdninách užijí GaTe!

Budete-li mít čas a budete-li ve Varech na festivalu, přijďte v úterý 5. července na sraz do centra města. Od 14:00 zde bude připraveno filmové setkání, které ale nebude věnováno jenom filmu, ale také problematice coming outu nebo gay identitě. Sejdeme se na příjemném místě podle aktuálního počasí a budeme si povídat a hrát. Bližší informace o přesném místě srazu a začátku setkání budou zveřejněny na našich webových stránkách a v pozvánce na Facebooku týden před akcí. Setkání je určeno pro všechny kluky na kluky do 20 let včetně dle pravidel GaTe.

Na setkání s vámi se těší Marek / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 603 367 762

tym-marek_50