pozvanka-20110528-muzeum-strasidelTěsně před letními prázdninami, které opět zahájí boleslavské grilování, nás čeká ještě jedno pražské setkání. A to v sobotu 28. května ve 14:00 hodin na v Praze již obvyklém místě (Muzeum – pod ocasem koně, metro A a C). Tentokráte se vypravíme do Muzea pověstí a strašidel, které nabízí k shlédnutí výběr nejznámějších pověstí a strašidel staré Prahy.

Cena pro studenty je 75,- Kč. Na webových stránkách se dozvíte o této instituci vše potřebné, návštěva muzea stojí za to!

Po návštěvě muzea se bude náš program odvíjet podle počasí a aktuální nálady účastníků. Můžeme vyrazit na Vyšehrad nebo kamkoliv po Praze, samozřejmě jen v případě hezkého počasí. Po skončení oficiálního programu bude nově i možnost „GaTe afterparty", na které na nás bude čekat zábava dle naší chuti. Společenské hry, film nebo si můžeme jen tak povídat. Dozvíte se také plány pražského GaTu na letošní prázdniny a můžete přispět s vašimi návrhy, kam byste rádi vyrazili. (My vaše nápady zhodnotíme a ty dobré oceníme umístěním do našeho prázdninového programu.)

Těší se na vás Zdeněk a Tom

tym-zdenek_50 tym-tomaspr_50