pozvanka-2011070103-akcni-grilovacka1Už to bude pomalu rok, co jsme se setkali ve Staré Boleslavi na první prázdninové grilovačce GaTe v Praze. Pro velký úspěch této akce jsme se rozhodli ji znovu po roce zopakovat a ještě rozšířit. První akcí o letošních prázninách bude tedy Pražská akční grilovačka. Touto akcí zakončíme letošní školní rok. Čtěte proto pozorně následující pozvánku, obsahuje důležité informace k účasti na akci.

Kdy a Kde?

Akce se uskuteční od pátku 1. do neděle 3. července ve Staré Boleslavi (ulice Okružní 523). Přesný začátek a konec akce bude upřesněn přihlášeným v dostatečném předstihu. Spaní je zajištěno pro 20 účastníků uvnitř, v případě většího zájmu bychom spaní řešili individuálně.

Co s sebou?

Rozhodně bude potřeba si vzít karimatku a spacák. Žádné další zvláštní vybavení nebude potřeba. V případě, že by se něco změnilo, dostanou přihlášení včas vědět.

Za kolik?

Cena za celou akci, tj. 3 dny (bez nákladu na cestu) je 300,-- Kč. V případě, že by se chtěl akce někdo zúčastnit jenom v pátek a v sobotu, dohodneme se individuálně. V ceně je zahrnuto stravování – kuřecí maso, ovoce a zelenina, nebude chybět dostatečném množství nápojů – džusy, vody a radegast birell. Rádi se přizpůsobíme vašim představám, proto neváhejte a napište nám, co byste rádi.

Jak se na akci dostanete?

Akce se koná kousek za Prahou a proto budeme mít stejně jako loni zajištěny srazy v Praze a podle zájmu také v Brně. Kdy přesně bude stanoven sraz bude jasné těsně před akcí. Časy a srazy budou zveřejněny na našich webových stránkách a pozvánce na Facebooku.

Podmínky účasti

pozvanka-2011070103-akcni-grilovacka2Na tuto akci je NUTNÁ REGISTRACE! Registrovat se můžete na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vaše přihláška musí obsahovat místo, odkud pojedete, místo kde s vámi máme počítat na srazu (Brno, Praha nebo přímo na místě), vaše telefonní číslo a případné speciální požadavky na stravování. Vaše registrace bude potvrzena až po zaplacení celé částky na účet číslo 233130738/0300. Jako variabilní symbol uveďte vaše telefonní číslo a do zprávy pro příjemce napište vaše jméno (některé banky jméno majitele účtu neuvádějí). V případě, že se budete chtít z akce odhlásit a budete mít již zaplaceno, budeme vrácení peněz řešit individuálně, po 20. červnu již budete muset za sebe najít náhradu. Všichni přihlášení účastníci obdrží včas před konáním akce e-mail s podrobnějšími informacemi.

Tato akce podléhá pravidlům GaTe a je otevřena pro kluky do 26 let, každý účastník si sebou může přivést staršího kamaráda, musí brát však ohled na to, aby byl starší účastník seznámen s pravidly účasti na akcích GaTe.

Na setkání s vámi se těší Tomáš

tym-tomaspr_50