pozvanka-20110129-prevenceV poslední době se dozvídáme z médií a statistik, že v České republice narůstá počet nakažených virem HIV. Také nemoc AIDS je už sice díky účinným lékům u mnoha pacientů nakažených virem HIV úspěšně oddalována a lidé díky těmto preparátům mohou žít kvalitněji a déle, ale přesto je to stále smrtelná choroba, se kterou neradno si zahrávat.

V našem prvním setkání v novém roce se proto zaměříme na téma prevence. Budeme se věnovat rizikovému chování v gay komunitě, možnostem testování a její dostupnosti a problémy s tím spojenými. Téma jsme si vybrali, protože si myslíme, že je důležité informovat mladé lidi o možnostech prevence HIV/AIDS a také ostatních pohlavně přenosných nemocí. Na internetu v dnešní době je již dostupných mnoho preventivních materiálů, ale toto určitě nebrání tomu, abychom si o pohlavních nemocech a prevenci v jejich předcházení nepopovídali.

Rádi vás přivítáme v sobotu 29. 1. 2010 v 14:30 tradičně pod hodinami mezi ostrůvky šalin na Hlavním nádraží. Na opozdilce počkáme 10 minut a poté se přesuneme do příjemného prostředí jedné z brněnských čajoven.

Setkání je určeno pro kluky do 20 let včetně a platí pro něj pravidla GaTe.

Nebojte se a přijďte se stejně starými kluky diskutovat na toto téma, prostor bude dán i vaším postřehů a zkušenostem. Na setkání s vámi se těší Vašek a všichni členové týmu GaTe.

tym-vasek_50