dokument-bannerAKTUALIZOVÁNO Listopadové setkání v Praze bude tentokráte podobné tomu v Brně. Společně se budeme věnovat tématu coming out. Co můžete od listopadového setkání očekávat? Je toho určitě dost.

Na začátek se podíváme na coming out z pohledu heterosexuálů – pro nás trochu netradiční pohled, který je ale potřeba vzít v úvahu. Prohlédneme si jeden výborný komiks a rozebereme jeho detaily. Poté se už na coming out podíváme z pohledu běžného gaye či lesby. Ke coming outu se váže také trocha té teorie a i té se budeme samozřejmě věnovat, ale wikipedii studovat... nebudeme, nebojte se. Nesmíme opomenout ani vás – účastníky našeho setkání. Vaše příběhy, vaše kamínky, váš coming out, to bude další část našeho povídání. Příběhy ostatních inspirují ty, jež ještě coming outovaní nebyli, anebo ještě úplně nejsou. Dáme prostor vašemu vyprávění. No a potom už to přijde. Hlavní bod našeho programu: Představíme vám náš nový dokument. Dokument, kterým vás provedou mladí gayové, jejichž příběhy jsme zaznamenali. To vše s komentářem autorů. Na závěr setkání se pustíme do diskuze a nebude chybět hodnocení vytvořeného díla. Na setkání pozveme i kluky, vystupující v dokumentu.

Setkání se uskuteční v sobotu 13. listopadu 2010 od 15:00 v kavárně a restaurantu Therapy na Školské 30. Sraz bude v 14:30 na Václavském náměstí pod sochou sv. Václava. Zde bude čekat některý z organizátorů, který zavede účastníky na místo setkání. Další případní zájemci mohou dorazit přímo na místo konání.

Pro toto setkání GaTe platí upravená pravidla – může ho navštívit a zúčastnit se ho účastník ve věku do 26 let včetně. Setkání je otevřené jak pro homosexuály, tak pro heterosexuály. Neváhejte a vezměte sebou svou kamarádku či kamaráda. Jediným omezením proto toto setkání je zákaz konzumace alkoholu a kouření během setkání, jak stanovují naše pravidla.

Těšíme se na vaši účast, vaše příběhy a povídání s vámi. V případě, že budete mít jakékoliv dotazy nebo poznámky, neváhejte se obrátit na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. číslo 603 367 762. Více informací naleznete před setkáním přímo na webových stránkách GaTe – www.gejt.cz.

tym-marek_50