pozvanka-20101009-orientaceCo takhle na chvíli zapomenout na sexuální orientaci a ponořit se do tajů té mapové? Venku je nádherný podzim, tak proč si neprovětrat hlavu v krásných lesích kolem Brna při nenáročné procházce s mapou.

Poznáte, kde je sever i bez buzoly a s ní? Umíte naměřit azimut? Víte, jak se vrství vrstevnice? Láká vás to zjistit? Tak se přidejte. Nečekejte žádné sportovní výkony ani dlouhé túry. Spíše než nohy pocvičíme hlavu, pokecáme, zasmějeme se, zkusíme něco nového a rozhodně se nebudeme nudit. Setkání s názvem Orientace, tentokrát ta mapová :-) se uskuteční v sobotu 30. října 2010. Sraz bude v 14:30 pod hodinami na hlavním nádraží. Předpokládaný návrat bude v 19:00 opět na hlavní nádraží. Nezapomeňte si vzít peníze na jízdenku, zpáteční nás vyjde na 46,- Kč.

Co budete na setkání potřebovat? Lehké vybavení: Sportovní oblečení a obuv vhodné pro pohyb v lese (myslete na roční dobu - bude asi zima :-)). Pláštěnku si vezměte v případě deště. Kdo má, tak si sebou může vzít kompas či buzolu, ale není to nutné.

Pro naše setkání platí pravidla GaTe – tzn., že setkání se mohou zúčastnit kluci do 20 let včetně.

V případě dotazů se můžete obrátit na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na setkání s vámi se těší Tomáš.

tym-tomas_50