pozvanka-20100227-vzhledJe tady únor a tím pádem se blíží další, již třetí diskuze v Praze! Tentokrát se budeme věnovat tématu vzhled a osobnost. Všichni máme odlišné požadavky na svého partnera. Zajímáte se spíše o vzhled nebo o "vnitřní krásu"? Jste spíše povrchní nebo jdete do hloubky? A jaký poměr vlastností by měl váš partner mít? Pojďte s ostatními diskutovat o tom co je důležitější :-)

Sraz bude 27. 2. 2010 v 15:00 na Václavském náměstí u sochy sv. Václava. Na opozdilce počkáme ještě deset minut a poté vyrazíme do klubu Friends, který je jen pro nás speciálně otevřen. Jeden z organizátorů bude mít pro lepší orientaci kolem ruky ovázán šátek. Diskuze je zcela anonymní a nikdo z vás nebude nic páčit :- ) Tak se nebojte s přijďte :-)

V případě dotazů se můžete obráti na týmový e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přímo na můj telefon 728 626 511. Pro naše setkání platí pravidla GaTe - tzn. že setkání se mohou zúčastnit kluci do 20 let včetně.

Za pražský tým Gate Tom :-)

tym-tomaspr_50