pozvanka-20100116-prijimaniDruhé setkání pražského GaTe je tady! Tématem tentokrát bude přijímání okolím a rodinou. Budeme se zaobírat tím, jak vaše okolí a rodina přijali fakt, že máte odlišnou orientaci.

Každý, kdo prochází coming outem si to jistě prožil. Nikoho z nás to nemine. Určitě jste při tom prožili mnoho zajímavých situací, humorných i značně nepříjemných. Jste jeden z těch, co se právě našli a tápete, jak to říci doma nebo někomu jinému vám blízkému? V diskuzi si povíme i rady a osobní zkušenosti, které vám jistě pomohou. Povíme si pozitivní i negativní následky vašeho jednání.

Neměli jste příležitost se zúčastnit prvního setkání? Báli jste se nás oslovit? Nenašli jste nás? Nyní máte další šanci. Sraz bude na požádání všech, co se zúčastnili prvního setkání v sobotu a to 16. 1. 2010 od 15:00 na Václavské náměstí u sochy sv. Václava. Na opozdilce počkáme ještě deset minut a poté se vydáme do nějaké příjemné čajovny nebo kavárny.

Na prvním setkání se nám stalo, že 2-3 účastníci, nás neviděli nebo nepoznali. Jak nás rozpoznat od běžných lidí? Jeden z organizátorů bude mít červenou bundu s šátkem omotaným kolem ruky. Tak se nebojte a určitě přijďte. Rád bych také upozornil, že setkání jsou naprosto anonymní a nikoho nenutíme prozrazovat o sobě jakékoliv údaje. V případě tvých dotazů se obracej na týmový e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přímo na můj telefon 604 739 441. Pro naše setkávání platí pravidla GaTe - tzn. že setkání se mohou zúčastnit kluci do 20 let včetně.

Těší se na vás tentokrát se svou diskuzí Zdeněk a celý organizátorský tým GaTe Praha.

tym-zdenek_50