pozvanka-20091220-seznamovaniSeznamování na Internetu je tématem prvního setkání v Praze. Seznamujete se na Internetu? Hledáte tam pouze své potenciální přátele a nebo tam cíleně hledáte partnera? Interrnetové seznamování může mít hodně podob.

Každý z nás, kdo chodí pravidelně na Interet byl určitě minimálně jednou na chvíli na nějaké seznamce. Pokud byl sám, tak použil třebas pro rozptýlení chat a snažil se najít spřízněné duše. Internet nabízí neomezené možnosti, zvláště pro minoritní skupiny, které se nemůžou potkat běžně někde jinde. Pro gaye je seznamování na Internetu jednou z mála možností, proto se k němu hodně kluků upíná a na seznamkách tráví hodně času. Pokud nechodí do gay společnosti, tak mu asi ani nic nezbývá... Nebo je to jinak?

Pokud si o tom myslíš něco jiného nebo by sis rád o seznamování popovídal naživo se stejně starými kamarády, tak neváhej a přijď v neděli 20. 12. 2009 v 16:00 na Václavské náměstí k soše sv. Václava a popovídej si o tom se stejně starými kluky, jako jsi ty. Na opozdilce počkáme ještě deset minut a poté se vydáme do nějaké příjemné čajovny nebo kavárny.

Rádi tě mezi námi uvidíme na vůbec prvním setkání GaTe v Praze. V případě tvých dotazů se obracej na týmový e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přímo na můj telefon: 773 902 088. Pro naše setkávání platí pravidla GaTe - tzn. že setkání se mohou zúčastnit kluci co 20 let včetně.

Na setkání s vámi se těší Jakub a celý pražský tým GaTe.

tym-kuba_50