pozvanka-20091024-odpadyAhoj, ahoj, ahoj! Téma našeho říjnového setkání, které následuje po setkání, které bylo plné vášnivých debat o sexu bude trochu lehčího rázu. Budeme se tentokráte bavit o ekologickém myšlení a vším co s ekologickým chováním souvisí. Téma bude tedy trochu vážnější, než předchozí, ale zase o to důležitější pro naše okolí a také naši planetu Zemi.

Hlavním našim tématem budou odpady. Jejich vznik, potřeba a samozřejmě zacházení s nimi. Pokud jste si mysleli, že naše setkání bude nějaká přednáška a nudná výplň vašeho času, věřte, že tomu tak nebude. Podíváme se na toto téma s nadhledem a budeme si také hrát. Na závěr setkání bude následovat překvapení, teda pokud o něho bude zájem.

Podzimní setkání GaTe, které doprovodí Queer filmový festival Mezipatra (na který si mimochodem můžete v sobotu také odskočit) se uskuteční v sobotu 24. 10. 2009. Setkáme se jako již tradičně pod hodinami u hlavního brněnského nádraží ve 14:30. Na opozdilce jako vždy počkáme deset minut a poté se vydáme na místo pro setkání jako dělané (nechte se překvapit kam to bude tentokráte).

Na setkání s vámi se za tým GaTe těší Marek. V případě dotazů, návrhů a připomínek či pozdních příchodů jsem k dispozici na tel. 603 367 762.

Setkání je určeno pro náctileté Gaye do 20 let včetně, dle našich pravidel.

tym-marek_50