pozvanka-20090606-sportovaniAhoj kluci,
nevíte co dělat v sobotu 6. června? Nechcete sedět doma a koukat do počítače nebo byste někam vyrazili, ale ještě nevíte kam? Mám pro vás TIP!
Pojďte si s námi zasportovat a zúčastněte se sportovního dne, který v rámci festivalu Teplé jaro pořádají pro všechny Holky v Brně. Od 12:00 si můžete zahrát fotbal, volejbal, basket, badminton, squash či ping-pong.

Pokud se vám některý z těchto sportů zamlouvá, neváhejte a přidejte se k nám, pojďte se proběhnout a udělat něco pro své tělo a kondici;-)

A teď ještě důležité informace o akci: Všechno toto sportování proběhne v sobotu 6. června 2009 od 12 do 18 hodin v prostorách gymnázia M. Lecha na ulici Žižkova 55 v Brně. Sraz je na místě samotném, snad to najdete:-)) Startovné na tuto akci je 100 Kč a za tyto peníze vám budou k dispozici 3 ělocvičny, z nichž jedna je venkovní plocha. Na tuto akci je potřeba se přihlásit, protože je potřeba vědět, kolik lidí přijde a jak utvořit týmy. Neváhejte a přihlašujte se na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Klidně pozvěte i své kamarády a přátelé, akce je otevřena pro všechny:-)

Za tým GaTe se na vás na místě samotném těší Marek,případné dotazy na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 603 367 762.

tym-marek_50