pozvanka-20090523-ohnostrojeFestival ohňostrojů – Ignis Brunensis 2009
Rok se z rokem sešel a čas pro ohňostrojtvůrce nadešel. Jak se již stalo tradicí – uskuteční se v Brně opět po roce populární festival, který nejen na brněnskou přehradu přitáhne desetitisíce lidí. Letošní ročník bude mít na programu celkem sedm ohňostrojů, které se představí na různých místech v Brně od 22. 5. do 5. 6. 2009.

Ohňostroje budou k shlédnutí na brněnské přehradě, v Denisových sadech a samozřejmě také na hradě Špilberk. V soutěžní části festivalu budou soutěžit týmy ze Španělska, Rakouska a Portugalska. Samotné ohňostroje mají velmi dobrou kvalitu – jsou vždy perfektně připraveny a v neposlední ředě je také doprovází zajímavý hudební doprovod. Na brněnské přehradě se v rámci festivalu Brno město uprostřed Evropy koná také pouť, na kterou zavítají kolotočáři se skvělými atrakcemi, z kterých se kolikrát točí hlava jenom z pohledu na zem :-D

Pokud jste se na přehradě už někdy podívat byli a půlhodinovou přehlídku různých efektů jste viděli, nebude to pro vás nic nového. Ale ti z vás, kteří to ještě neviděli by se tam určitě měli přijít podívat a mrknout se, cože se tam vlastně děje:-)
Proto, pokud budete mít zájem a chcete se na přehradu vypravit, neváhejte a přidejte se k nám! Po konci sobotního setkání 23. 5. 2009 se vypravíme směr přehrada a ve 20:00 počkáme na nově příchozí na zastávce Brno – ZOO. Potom už se budeme toulat mezi kolotoči a cukrlaty. Předpokládaný konec akce je ve 23:30.

Více informací o všech ohňostrojích a dalších spojených akcích najdete zde: www.ignisbrunensis.cz.

Na ohňostrojování se těší Marek, bližší informace potom na tel. 603 367 762.

tym-marek_50