Pozvánky

pozvanka 20180819 iDAKCE JE OBSAZENA. Venku nám už sice řádí léto, ale to pravé kalendářní je ještě daleko. Letos se přihodila jedinečná událost - vrátili se nám na jednu akci do týmu Tom s Kubou, aby zavzpomínali na staré časy. Letošní prázdninovka tedy bude jistě vydařená.

 

pozvanka 20180711 gate na vode VIIBlíží se čas prázdnin, teplých dnů i nocí a jak se stalo již tradicí, i letos se vydáme společně na vodu. Naše sedmá vodácká výprava povede tentokrát do plzeňského kraje. Loni jsme poznali západočeskou Ohři, letos pro změnu zavítáme na Berounku. Po zkušenostech z loňského výletu bude i letos výlet prodloužený, pojedeme celkem na 5 dnů, kapacita akce zůstává na 16 účastnících. V plánu máme okolo 65 km řeky Berounky.

pozvanka 20180330 vikendovkaLetos na jaře využijeme státních svátků a vyrazíme na čtyři dny na jarní víkendovku. Kapacita letos jen 25 účastníků a brzy bude obsazená, tak nepřemýšlejte dlouho. Místo i obsah akce je zatím obestřený tajemstvím, ale jedno je jisté - jak už jméno akce napovídá - bude to SUPER. 

pozvanka 20171125 party gateRok se s rokem sešel, akce střídá akci, všechno to strašně rychle letí. V týmu GaTe jsme si řekli, že by bylo fajn, kdybychom se po delší době setkali společně s lidmi, kteří se v minulosti účastnili akcí GaTe a zavzpomínali na akce, které jsme pro vás organizovali. Proto jsme pro vás připravili netradiční vzpomínkové setkání v Brně.

volejbal brnoBaví Tě sport a volejbal obzvlášť? Chceš si jít každý týden zahrát společně s dalšími kluky volejbal, u toho se pobavit a hlavně si dobře zasportovat? Neváhej a ozvi se na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., domluvíme se na podrobnostech a my Tě rádi mezi námi uvidíme.

pozvanka 20170821 prazdninovkaI letos v létě se vydáme na tradiční prázdninovku s GaTe. Tentokrát jsme ji pojmenovali "Nadace Dobrých". Pojďte s námi zjistit, co vlastně znamená "být dobrý" a třeba i jak být lepší. Speciální cenu akce pro Vás máme jen do 30. 6., tak se přihlašujte rychle - kapacita je omezena.

 

 

pozvanka 20150710 gate na vode IVAKCE JE OBSAZENA! Blíží se čas prázdnin, teplých dnů i nocí a jak se stalo již tradicí, i letos se vydáme společně na vodu. Naše šestá vodácká výprava povede tentokrát do západních Čech. Rozhodli jsme se po několika letech na Vltavě vyrazit na další oblíbenou českou řeku. Naši výpravu letos trochu prodloužíme a pojedeme celkem na 5 dnů, kapacita akce bude 16 účastníků a sjedeme společně až 80 km řeky Ohře.

pozvanka 20170413 stripky3Letos na jaře nás čeká speciální víkendovka. Naše agentura zážitků pro Vás přináší něco zcela nového a jedinečného. Nabízíme Vám dovolenou, kterou jinde nezažijete, tentokrát se totiž vydáme na dovolenou do minulosti. Kam přesně? Tak to už je na Vás. Nově vyrobený stroj času budete ovládat jen a pouze Vy.

pozvanka 20170125 jumppark

Pojďte si se mnou na konci ledna zablbnout a zaskákat na trampolínách. :) Je to nejen skvělá zábava, ale navíc se u toho dost zapotíme, takže sportovní vyžití je jisté!

 

 

pozvanka QB2017 2Na dva březnové pátky roku 2017 připravil spolek STUD tradiční ples Queer Ball. V moravské metropoli Brně se uskuteční již pátý ples v řadě a naváže tak na tradici, kterou v roce 2013 spolek vytvořil. Novinkou je ples v našem hlavním městě. Historický první ples určený LGBT lidem a jejich přátelům v Praze se odehraje přímo v centru města.

pozvanka 20161203 Vanoce

Blíží se Vánoce, což je ideální příležitost se opět sejít s přáteli a zažít něco pěkného. Přidejte se na naši celodenní akci, na které nebude chybět zábava, dobrodružsví a samozřejmě ani jídlo. :-) Máme pro Vás přichystáno i nejedno překvapení, tak neváhejte a hlašte se, kapacita je omezená.

Více informací již brzy!