Fotoreporty


Fotoreporty neboli takové vizuální pamětní kameny našich akcí, které určitě stojí za shlédnutí. Alespoň trochu vám odpoví na otázky jako "kdo jsou ti podivíni?" nebo "není tohle všechno jen vtip?" Není! Uvidíte jak spolu diskutujeme, jak se předvádíme, hrajeme si nebo se smějeme. Kde jinde byste třeba viděli doktora House hrajícího golf ? :o)

Respektujeme vaše soukromí! Fotky z akcí na těchto stránkách uveřejňujeme jenom se souhlasem fotografovaných účastníků.

P8234999Letní prázdninovka 2017 nesla podtitul "Nadace Dobrých". Všichni dobří, kterých bylo tentokráte 24 se vydali na Vysočinu, aby zde prožili tradičně netradiční týden, plný zábavy, her a nezapomentelných momentů. V následujícím fotoreportu se můžete podívat, jaký ten předposlední prázdninový týden byl. Užili jsme si ho maximálně! Už teď se těšíme na příští prázdninovku.

10V rámci GaTe hrajeme a trénujeme volejbal. Scházíme se jedenkrát týdně v tělocvičně, kterou máme pronajatou. Letos poprvé jsme vyrazili i na první turnaj. Zúčastnili jsme se pražského duhového jara a náramně si to užili. V kategorii C jsme obsadili krásné třetí místo. Podívej se jaké to bylo a baví-li Tě volejbal, přijď mezi nás taky. :-)

IMG 8467Na jaře roku 2017 se 30 cestovatelů vydalo se společností Střípky zázraků na cestu časem. Tato cesta byla doprovázena mnoha zajímavými událostmi v různých časových obdobích. Krátké shrnutí této akce přináší tento fotoreport.

IMG 4007Léto a prázdniny roku 2016 jsou za námi, stejně tak jako letní prázdninovka. Během letošní týdenní expedice jsme poznávali Mars, jeho nástrahy a specifika. Měli jsme při tom nádherné letní počasí a báječnou partu lidí. Jaké to na Marsu bylo si můžete prohlédnout v obsáhlé galerii fotografií..

IMG 0091Celkově pátý vodácký výlet a v pořadí třetí na Vltavu byl opět plný slunce a pohodové atmosféry v krásném prostředí jižních Čech. Prodloužený víkend na Vltavě se náramně povedl! Naše posádka úspěšně zdolala celou trasu a my už se nyní těšíme na další společný vodácký výlet, který bude opět za rok!

gt jaro16 4Vydáte se takhle na jarní víkendovku GaTe na Vysočinu, strávíte 3 báječné dny na chatě u rybníka, zažijete spousty netradičních (ale plánovaných) aktivit, poznáte spousty nových lidí a nakonec odletíte na Mars. To všechno zvládáme s GaTe. Podívejte se, jaké to letos bylo.

2011 10 28 0750 img 6815 029Už to tak na tom světě chodí, že člověk musí na někoho jenom vzpomínat. Bohužel i nám v týmu nezbývá než jenom koukat na fotky a vzpomínat, co všechno jsme společně s Mirkem zažili. No a jak tak člověk kouká na fotky za těch posledních 6 let, tak toho bylo opravdu hodně. Připomeňte si společně s námi některé chvíle. Víme, že nám všem budeš chybět. :-/

gl2015 220Přinášíme vám zatím nejteplejší fotoreport v historii GaTe! Letošní léto bylo opravdu rekordní. Ale díky tomu jsme si mohli užít například spaní venku u vojenské pevnosti, party před chatou, která začínala dlouho po půlnoci a mnoho dalšího. Ostatně mrkněte se sami, jak skvělé to bylo.

voda 024Letošní vodácký výlet se opět náramně povedl. Během prodlouženého víkendu jsme společně sjeli více než 50 km dlouhou trasu vodácky atratktivní Vltavy. Počasí nám přálo a tak jsme si mohli užívat slunce, vodu a překrásnou krajinu okolo řeky. Fotoreportáž zachycuje tyto tři báječné prázdninové dny.

jg 301Prohlédněte si několik fotek z jarní víkendovky a zavzpomínejte společně s námi na tuto povedenou akci, na které jsme společně přijali pozvání krále rodů Ajamiú, abychom mu pomohli vyřešit jednu záhadu.

WP 20150228 08 59 16 ProPrvní squashový turnaj GaTe se uskutečnil na konci února. Celkem 9 hráčů si ve dvou skupinách a následném play-off zahrálo o krásný pohár, který jsme nechali speciálně pro tuto příležitost vyrobit. Po třech hodinách boje jsme měli vítěze a unaveni odcházeli domů. Turnaj se opravdu povedl, ostatně podívejte se sami.